Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (3 275)

Top Gun: Maverick (2022)

Čistá nostalgia ... hudobníci brnkli na struny a hneď ma tam mali. Malé výtky by sa z mojej strany našli, ale kašlať na ne. 4,5* Maverick najlepší z najlepších, a Iceman navždy!!

Bombardování (2021)

Ten zoznam mien na konci filmu trhá srdce. Výborne spracovaný kus dánskej histórie, bohužiaľ tej smutnej.

Fantastická žena (2017)

Mám pocit, že tento film sa vôbec na nič nehrá .. a to sa mi páčilo. Skvelý koniec.

Moorwehan (2015)

Atmosféra veľmi slušná, len ten príbeh je taký nemastný-neslaný a miestami aj trochu neprehľadný. A Kim Nam-gil výborný. 3,5*

Touha po životě (2015)

Štyri obyčajné ženy, ich obyčajné životy, ich radosti a starosti. Na Indiu celkom odvážne natočené, tlieskam. 3,5*

Chyby (2021)

S visačkou "czech public agent" nie je moc ľahké založiť kvalitný vzťah. A toto je fajn ukážka, že čo sa relatívne môže diať. Dobrý film.

Síla psa (2021)

Celý čas človek musí čítať medzi riadkami, to "tajomno" ma bavilo. Ten skratkovitý koniec už menej. Atmosféra celý čas výborná. Prostredie jedna veľká paráda. Herci tiež potešili. Jane to skrátka vie, skvelá réžia.

Wendy a Lucy (2008)

Číra obyčajnosť, ktorá ma ale bavila celých 80 minút. 3,5*

Natálie (1957)

To vážne to ten Fjodor takto napísal? .. lebo trošku nuda. Ale kamera a hudba skvelé. A aj Marcello sa mi páčil.

Ovládací panel
77. nej uživatel Slovensko