Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (3 186)

plakát

Dámský gambit (2020) (TV seriál)

Má to štýl, je to zaujímavé .. skrátka fajn to bolo.

Zatímco spíš (2011)

V podstate bez jedinej výraznejšej chybičky .. slušný thriller. A Tosar zase výborný.

Pro Samu (2019)

Silná vec .. a je asi úplne jedno, z ktorej strany na to nazeráme, pretože na oboch stranách barikády je plno smútku, bolesti, strát a smrti nevinných ľudí.

plakát

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Na to, čo vykonal Chris, škoda slov. Forma zaujímavá, pôsobilo to veľmi autenticky. Množstvo natočeného a nafoteného rodinného materiálu, ktoré mali tvorcovia k dispozícii, šokujúce .. o nás by nenatočili ani krátkometrážny film. 3,5*

Erik & Erika (2018)

Myslím, že so životným príbehom Erika Schineggera sa dalo urobiť ďaleko viac. Škoda.

Eva Nová (2015)

Pomalé, depresívne, pravdivé .. veľká spokojnosť. Emília výborná, Milan tiež.

Páté roční období (2012)

Presne ako píše sochoking .. príjemné pohladenie na duši. Aj Edward by bol spokojný.

plakát

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Úplne zbytočný film. Viac trápny, ako vtipný. Hudobne slabé ako čaj, ale ten záverečný song bol božský .. pustila som si ho hneď trikrát.

Žena v okně (2021)

Trochu živšia druhá polovica nezachráni to, že film pre mňa nemal správnu atmosféru, dialógy mi prišli veľmi ploché a ani herci ma neoslnili. Bohvie kde nastala chyba, ale už kniha má priemerné hodnotenie. Žeby nafúknutá bublina?

plakát

Hledání Aljašky (2019) (TV seriál)

Greenova kniha mala výborné postavy, skvelú atmosféru, príbeh nebol nudný a ani koncom to pán spisovateľ nepokazil. Presne to isté ponúkne aj film. Naozaj vydarená adaptácia. Voľba hercov dokonalá, príbeh miestami zmenený, inokedy počujete celé state z knihy, niektoré momenty vymyslené, ale fungujú ... a niektoré veci dostali vo filme iný význam. Nevadilo mi to, páčilo sa mi to.