Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (3 531)

Kawaki (2014)

Šialený film plný šialencov. Chaotická kamera, príbeh rozprávaný nesúvisle .. človek musí byť naozaj sústredený. Od polovice sa to ukľudní a príbeh pomsty sa nezadržateľne blíži do svojho finále. Kódži Jakušo vo svojej role excelentný. Everybody loves somebody sometime ...

Nech svět světem (2023)

Mňa by len zaujímalo, kde sa zasekli Thorneovi. 4,5*

My Days of Mercy (2017)

Skvelo napísaná hlavná postava, no a Ellen ako Lucy bola úžasná. A vôbec .. celá tá situácia, v ktorej sa deti Simona Mora nachádzali, bola natočená naozaj s citom.

plakát

Mezi mužem a ženou (2005)

Do zaujímavej situácie sa dostali Sárin priateľ a Jeffreyho manželka .. spomínali a snívali .. je to ale zatraceně těžké.

plakát

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Zobelova Mare je kvalitná vec .. poriadne zamotaná a na konci dosť prekvapivá. Kriminálna časť zaujme a dráma v životoch ľudí z Easttownu nie je o nič horšia. A Kate ako svojská Mare je excelentná .. silná a zároveň zraniteľná. 4,5*

Moolaadé (2004)

Tento edukatívny film plný farebnej exotiky je predovšetkým o tom, že nie všetky tradície treba dodržiavať. 3,5*

matka! (2017)

Tak som sa dala do kľudu, že si konečne pozriem Darrenovu matku, ale dlho som kľudná nezostala. Celý čas som bola v nepríjemnom napätí a spolu aj s básnikovou ženou som všetko nechápavo sledovala. Nuž .. ľudia sú nepoučiteľní. No a Darren je šikovný, len ten doslovný koniec si mohol odpustiť .. amen! 4,5*

plakát

Martha Marcy May Marlene (2011)

No .. už dávno mi tak nekypela žlč, ako pri scéne krádeže v tom prvom dome. Špeciálne po tých rečiach, ktoré mala Martha pri večeri .. o inom spôsobe života, o prostej existencii. Sean sa s nami pohrával a karty odkrýval postupne .. tým urobil tento film zaujímavým. Len škoda, že ich neodokryl úplne. Skvelá kamera. 3,5*

Red Rooms (2023)

Celý čas človek so záujmom sleduje, čo má Kelly-Anne za lubom. Mám rada, keď vo filmovom svete natrafím na niečo extra zaujímavé, a toto malo navyše aj skvelú réžiu. A ešte jedna vec .. Viete, čo povedal žralok, keď zjedol klauna očkatého? Že chutil trochu smiešne. Nie je zač. 4,5*

plakát

Jak obšťastnit ženu (2022)

Zlato, bolí mě hlava .. v opačnom garde. Tento film sa dá bez ujmy zvládnuť napríklad pri žehlení, alebo si pri ňom môžete pospať na gauči. Žiadna sláva.