Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (3 177)

plakát

Hledání Aljašky (2019) (TV seriál)

Greenova kniha mala výborné postavy, skvelú atmosféru, príbeh nebol nudný a ani koncom to pán spisovateľ nepokazil. Presne to isté ponúkne aj film. Naozaj vydarená adaptácia. Voľba hercov dokonalá, príbeh miestami zmenený, inokedy počujete celé state z knihy, niektoré momenty vymyslené, ale fungujú ... a niektoré veci dostali vo filme iný význam. Nevadilo mi to, páčilo sa mi to.

Shorta (2020)

Dve strany a vy viete ku ktorej sa máte pridať, kým opovrhovať, komu fandiť. Možno okato rozoberajúce rasizmus a policajné násilie, ale mňa to bavilo .. aj príbehovo, aj herecky.

plakát

Jaký otec, takový syn (2013)

Zase nenásilným spôsobom vyrozprávaný príbeh (tentokrát možno viac ako obyčajný) zo skutočného života. Raz darmo, Kore'eda to vie parádne.

Rozbouřené vody (2008)

Jedna tragédia rozpovedaná z oboch strán. Mne sa páčilo .. a veľmi. A Hagena môžem v akejkoľvek podobe. Krásna hudba.

Minari (2020)

Je to milé, miestami úsmevné, ale aj smutné, také obyčajné .. ako sám život. 3,5*

24 hodin života (2017)

Čistý priemer, nič prekvapujúce to nemalo v talóne .. ale k žehleniu dostačujúce, a to som presne chcela. 2,5*

(Ne)přátelé (2018)

Fantastický Matthias posunul tento priemerný film o jeden level hore. 3,5*

plakát

Nadějná mladá žena (2020)

Skvelý nápad, výborné spracovanie, ohromná muzika a Carey sa konečne prebrala z letargie, tlieskam.

The Father (2020)

Výprava a kostýmy super, herecky výborné a príbeh naozaj slušné divadlo. Bravó!

Jít za svým snem (2018)

Spevácke čísla veľmi dobré. Elle naozaj spievať vie. A keď spieva a človek zavrie oči, akoby počul Dakotu. Ja som čakala takú povrchnú spevácku blbinu, a ono nie ... príbeh ma bavil, spracovanie veľmi slušné.