• Thriller

18 dárků (2020)

Téma zaujímavá, spracovanie priemerné, ale má to svoju výpovednú hodnotu, Čakala som viac, ale kľudne si to pozrite s celou rodinou v nedeľu popoludní.

Cesta za vítězstvím (2006)

Akiste to vtedy pre tých basketbalistov nebolo ľahké, ale hrali veru s ľahkosťou sebe vlastnou. Svižný športový film, na ktorý sa dobre pozerá. Tempo si drží od začiatku do konca. U nás na basketbale sa tiež väčšinu času cítim ako vtedy vo finále, čo sa súpisky týka, len ja s tým problém nemám .. naopak.

Poslední souboj (2021)

Netradične podaný zaujímavý príbeh .. jedna udalosť očami troch hlavných postáv. Kvalitné spracovanie po všetkých stránkach .. réžia, výprava, kostýmy, masky, akcia .. fakt poctivá robota. 4,5*

Trojúhelník smutku (2022)

Tento chlap vie tak parádne rozobrať neduhy ľudstva vo svojich filmoch, že až .. a bez filtra! Malo to síce malé chybičky krásy, ale aj tak ... zase výborne Ruben.  Dimitry s lodnou vysielačkou ... skvelá scéna.

Na západní frontě klid (2022)

Remarque bol moja ročníková práca na strednej škole, mám ho načítaného. Mám ho rada, píše dobre. Film na knihu nemá, ale myslím, že toto je celkom slušná adaptácia, ktorá sa na nič nehrá. Vojna je naozaj úplná zbytočnosť, knihy a filmy o nej nie. Ak sú dobré, povedia totiž presne to, čo povedať majú. A toto je dobrý film.

Benedetta (2021)

Príbeh dostatočne zaujímavý. Film nie zlý, ale podľa mňa Verhoeven vie aj provokatívnejšie. Bohužiaľ som to ale videla s dabingom, nie zlým, ale aj tak. 3,5*

Obchodní návrh (2022) (seriál)

Veľmi milá oddychovka ... všetko sa tam rieši bez väčších zádrheľov a aj hlavní hrdinovia sú sympatickí.

Všechno, všude, najednou (2022)

Dan a Daniel. Títo dvaja. Druhý film od nich a ja si s ním zase neviem rady. Deje sa tam všechno a všude a niekedy aj najednou. Totálna divočina. Len povedzte, prečo som ju nevypla. Asi preto, aby som videla tých posledných 30 minút .. výborných.

Aliance (2016)

Čo je veľa, to je moc! Dopozerala som to už len zo zotrvačnosti. Na celej tejto sérii ma ale upútalo najmä to, že tam neustále lietali guľky a málokoho trafili. Strašná slabota.

Psychobitch (2019)

Celkom slušný film zo strednej školy, ktorý rieši vážne, ale aj menej vážne veci. Niekedy rozumne, inokedy menej rozumne. Dievka ma síce nezaujala, ale Marius v podaní Jonasa bol fantastický. A úplne súhlasím so sochokingovým bonusom .. Martine bola totiž riadna bitch.  3,5*