Sám doma (1990)

Nezapomenutelná komedi z mého mládí :-)

Generation Kill (2008) (seriál)

Band of Brothers v Iraku, jen s trochou min akce.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

zabava. proste zabava. a skvely priserky :-) kazdopadne, ze by slo o drama - na to rovnou zapomente.

Poslední skotský král (2006)

Film odsouzený ke 4* - alespoň u mě. Nezalezi na vybornych vykonech Foresta Whitakera ani James McAvoye (ktere skutecne BYLY vynikajici), nezalezi na krasne kamere, ani na skvele houstnouci atmosfere "tady-neni-neco-v-poradku". Proste pro me nametem nikdy nebude tak vyjimecny, abych mu tech 5* dal. A to je taky ten jediny zapor Posledniho skotskeho krale, protoze jinka je to vazne pohlcujici film. Aneb dalsi pohled na Afriku, ktery by mel kazdy videt. P.S. jediny zapor pro me snad byla lehce nedokoncena pribehova linie Gillian Anderson (i kdyz, ne vsude musi byt romanek...)

Speed Racer (2008)

Urcite se jedna o originalni pokus a pro nektere i strhujici vizualni orgie- u me se ale naprosto minul ucinkem. Nedokazal jsem se na to divat ani pul hodiny a i kdyz uznavam, ze nektere zavodni sceny vypadaly zajimave, takovahle mira stylizace byla pro me nestravitelna.

Miluj mě, prosím (2004)

Moc krasne romanticke drama, krasna Diane Kruger, jeste krasnejsi Rose Byrne (mam pro ni slabost...) a Josh Hartnett, ktery mi byl kupodivu velmi sympaticky. 4*

Tuxedo (2002)

Hrozne, hrozne dementni.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Film ciste pro pobaveni a nejryzejsi americky patos. A mne se to libilo!

Temný rytíř (2008)

Až jsem nechtěl věřit, že Dark Knight muze skutecne byt tak kolosalni, podmanivy, do posledniho detailu propracovany film. A on je! A kdo je skutecnym hrdinou? Heath Ledger. On nezemrel, jen si z nas vsech vystrelil. Neni to nejlepsi film vsech dob, neni to film s nejvetsi umeleckou hodnotou, ale JE to nejlepsi popcorn a snimek, ktery bych doporucil kazdemu. Jdete na to.