• Fantasy

Amadeus (1984)

Je to super super super! Miluju tenhle film, protože jsem nikdy neviděla nic podobného. Forman je machr!! Oproti jeho pozdějším životopisům má tenhle i velmi silnou a stále aktuální myšlenku - nejlépe vylíčený souboj geniality s průměrností, co znám!

Ally McBealová (1997) (seriál)

I LOVE IT! REALLY I DO LOVE IT! nej seriál pro ženy!!

Acid House (1998)

na Trainspotting nemá. Snaha šokovat za každou cenu...

Labyrinty vášně (1999) (seriál)

vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají! a snad naposled má "povedená" kritika

Dallas (1978) (seriál) odpad!

ble ble ble ! Má kritika se přizpůsobila inteligenci serialu

Divoký anděl (1998) (seriál)

vy jste fakt paka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají!

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

a ještě jednou, protože mě fakt serete!!vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají!

Komisař Rex (1994) (seriál)

mě to nepříde tak hrozné... hlavně ty první díly. viděla jsem je jako menší všechny - teď to nebude zesměšňovat!!!