• Fantasy

Ecce homo Homolka (1969)

Člověk by si ty burany a buranky skoro zamiloval...

Esmeralda (1997) (seriál)

je to Telenovela - co chcete? Je to zábavička - co chcete? Je to pro důchodkyně - co chcete? Nepovyšujte se - až budete senilní, nebude vám to připadat tak blbé.vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani poo mě!

Excalibur (1981)

Ty třpytivé kostými (brnění - teda pokud se to tak dá nazývat) mi opravdu nepřipomínají dobu krále Artuše. Ano, jistě pár zajímavých záběrů ... ale celkově průměr!!!

Extra život (1997)

V Cinemě jsem četla hodnocení, které tenhle film přesně vystihovalo! Extra život - nic moc extra! Ewane a Boyle - vraťte se k Trainspottingu!!!!

Fakulta (1998)

mě se to líbilo... a jak to všechno hezky skončilo:-) a jak tam byli všici hezcí a chytří! Stars and stripes forever:-(((

Fany (1995)

z toho sentiment jen kape. Ale výborný výkon J. Jiráskové!!! A mistr Proper byl taky super

Fargo (1996)

brutálně směšný mix černého krimi s ještě černější komedií! Tleskám! Mnohem lepší než Pulp Fiction, sorry!

Fenomén (1996)

výborný začátek (pomalé odhalovaní změn) ujde! zbytek nuda!

Fialkový parfém (2001)

skvele mrazivy pribeh! Libi se mi, ze nemuzete odsoudit ani jednu z hlavnich hrdinek(ani jejich ciny). Bohata nemuze do podrobna pochopit a pomoct chude. Chuda zase neni klasicky zaporna figura, zvazime-li, co zazila!