• Fantasy

Vrchní, prchni! (1980)

výborná komedie, která se bohužel hraje příliš často...

Nebe nad Berlínem (1987)

jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla. Přemýšlela jsem o něm asi 5 hodin. Kontrast mezi "životem" a životem je nádherný. Někdo řekne, že barevná část se k filmu nehodí, ale to je totální nesmysl. doplňují se perfektně - jako Jin a Jang!OPravdu skvělý snímek pro diváky, kteří rádi myslí!

Kabaret (1972)

Skvelé naprosto skvelé... lisa minnelli opravdu umí! Výborný scénář, hudba... podobný pocit u muzikálu jsem měla snad jen u Moulin Rouge!Ale tohle je jasně lepší příběh

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

rozhodne ne tak dobré jako Mrtvy muz. Obcas prilis nudné... oceňuji některém výborné nápady, ale uprimne mi to moc nesedlo..

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mě jasná jednička! Ježiš, já jsem tak ráda, že se vám to líbí! Konečně spřízněné duše! Vladimír Dlouhý a Ondřej Vetchý jsou skvěle sehraná dvojka. A ta hudba!

Lotrando a Zubejda (1996)

roztomilé! je pravda, že jsou lepší pohádky, ale vzpomeŇte někdy na Zdeňka a dáte 5*

Arachnofobie (1990)

v sračkách s lezoucím(létajícím, zmutovaným) zvířectvem nadprůměr

Twister (1996)

jenom za ty triky...

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Vždyť je to sranda... pravda, nejsou to Žhavé výstřely ani bl. střely... ale na druhou stranu to rozhodně nejsou Drákuloviny!! Nemůže to být tak blbé - tahá z toho gagy i SHREK