• Fantasy

Legenda o vášni (1994)

Výkony herců jsou brilantní... pravda, na konci trochu moc tlačej na pilu (slzné váčky) ale i tak filmová romantická špička...

Lepší už to nebude (1997)

skvělé. miluju hlavně Grega Kinneara, který by měl být o 100% známější! Jack je vždycky tak skvělý, že snad ani nemá cenu hodnotit. Miluju také toho psa(a všechny skeče s ním)!!!

Léto s kovbojem (1976)

nejblbější romantická komedie, jakou jsem kdy viděla. Opravdu naad míru dementní!

Le Vent du Wyoming (1994)

Režisér bývá nazýván "Fellinim Quebecu". Nevykrádá však pouze Felliniho, jakož i Lynche ( prostředí baru; svícení- červená a modrá světla) či Almodovara, v groteskním závěru snad přímo cituje Buňuela. Ale nic na plat - stejně je to stupidní.

Lidé z maringotek (1966)

Myslím, že výkony hlavních představitelů jsou téměř bezchybné. Filim, který zapůsobí asi na každého. Martin Frič byl skvělý režisér a tohle to jen potvrzuje!!!

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Skvělá parodie! To nám čechům vždycky šlo, parodovat žánry, které vůbec netočíme.... Některé hlášky díky bohu zlidověly!!! P.S. Kdo ještě má na ruce kakaovou skvrnu velikosti mex. dolaru???!!! :-)

Lola běží o život (1998)

wow! Že má Tykwer před sebou skvělou budoucnost jsem si myslela už při Lole. V Nebi jen prokázal svůj OOOOOOOOOOOOOhromný talent!!

Lotrando a Zubejda (1996)

roztomilé! je pravda, že jsou lepší pohádky, ale vzpomeŇte někdy na Zdeňka a dáte 5*

Lucie, postrach ulice (1983)

super! jako malá jsem dokonce zkoušela patlat tu odpornou plastelínu... Dítě rebel - to má (a musí) mít vždy úspěch!!

Magická posedlost (1998)

Přišlo mi to dost slabý. Naštěstí Nicole Kidmanová potkala S. Kubricka a od té doby si už umí vybírat role!!!