• Fantasy

Mrtvý muž (1995)

Scéna, kdy William Blake ulehá k mrtvému kolouškovi je odporně dokonalá. stejně dokonalé jsou i herecké výkony J. Deppa a indiána! Největším pozitivem je asi hudba a to, že byl film natočen černobíle!!!

Můj bratr Tom (2001)

Krasa. Film dycha atmosferou Snu noci svatojanske a herci jsou take vyborni. Okouzli vas! Chvilemi trochu prekonstruovane ale.. nemohu jinak !

Můj táta hrdina (1994)

Normální komedie. Proč byl udělán emake nějak nechápu... snad jediné jeho plus je scéna na vodních lyžích!

Mulholland Drive (2001)

jeden z nej Lynchů. 1000x lepší než Lost Highway,100000x lepší než Alvin Straight. Lynch se držel 3/4 filmu na uzdě (normální) a o to lépe pak působí zápletka s Dianou a Camillou. Nebudu hodnotit, jak jsem film pochopila , protože u Lynche nejde ani tak o smysl jako o styl. A ten má mistrovský!!!!

Mumie (1999) odpad!

odvar z Indiana Jonese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Musíme si pomáhat (2000)

hřebejk předvedl, že zvládne i složitější látku než komedie! Myslím, že už mu nikdo "Nemusí pomáhat". Máme tu jednoho opravdu kvalitního a filmařsky dospělého režiséra! K*o*n*e*č*n*ě*, už jsem myslela, že český film žádnoubudoucnost nemá... Skvělý je i scénář P. Jarchovského a herecké výkony!!!

Muži v černém (1997)

Rozhodně dobrá komedie, která se dá vidět vícekrát.

Muž na Měsíci (1999)

Příjemný film se skvělým hercem v hlavní roli! Andy Kauffman? Kdo to je? Pro Čecha asi největší nedostatek filmu... ale co se dá dělat i tak velmi dobré! a scéna s léčením (jako v Království) je genialní a vystihuje celou myšlenku filmu!

Muž se železnou maskou (1998)

Bože, to byl děs!!! Tolik dobrých herců a taková kravina!!! R. Wallace by se měl vrátit k takovým věcem, jako je Brave Heart!To bylo sice taky zamerikanizované , ale nebylo pitomé!

Mys hrůzy (1991)

Robert De Niro je prostě machr! Zdvedá úroveň filmu asi tak o 30%! Mladičká Juliette Lewis je také skvělá a kupodivu to mezi těmito herci, které dělí skoro 2 generace, na plátně jisří. Scosese nepatří k mé filmařské elitě, ale tenhle film je fakt dobrý!