A1.cartman

A1.cartman

Andrea Wildová

okres České Budějovice
Ay Caramba!

homepage

10 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Dokonalý, opravdu dokonalý akční film na který jsme všichni čekali. Mé očekávání rozhodně naplnil. Jsou tam skvělí herci, akční, ale i dojemné scény s trefnou muzikou a to vše je doplněno skvělým dějem. Nenapadá mě nic, co by se dalo tomuto trháku vytknout.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Pro mě je Forrest Gump jasná jednička. Tento film umí pohladit na duši a přesto je zábavný :). S Hanksem v hlavní roli a se skvělým soundtrackem si získává stále více fanoušků. Samotný děj Forresta je dokonalý. A v neposladní řadě musím zmínit herce ve vedlejších rolí, kteří si mě rovněž získali.

 • poster

  Rallye smrti (2008)

  Skvělý akční trhák s výborným Jasonem Stathamem v hlavní roli. Myslim, že Jason v tomto filmu předvedl báječný herecký výkon, jako nikdy předtím a vydal ze sebe maximum.

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Velice dojemný film, který prožíváte od začátku až do konce. Jsou tam scény, při kterých by člověku ukápla ne jedna slza, scény které vám vykouzlí úsměv na tváři a i scény při kterých vám dolní čelist zůstane někde hodně dole. Ve filmu jsou samozřejmně i excelentní herci, kteří dělají film společně s malou myškou dokonalým.

 • poster

  Muži v černém (1997)

  Tommy Lee Jones a Will Smith tvoří v této sci-fi komedii luxusní dvojku. Film je nabitý vtipnými hláškami a scénami. Pro mě jasných 5*.

 • poster

  Četník ze Saint Tropez (1964)

  První díl, který začal skvělou sérii četníků. Louisovi skvěle sedla role protivného a nešikovného četníka, který má stálou potřebu někoho buzerovat.

 • poster

  Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

 • poster

  Prázdniny pana Beana (2007)

  U Mr. Beana se nejde nesmát. Opět Rowan Atkinson předvádí svůj herecký talent na humor všeho druhu. Nechápu proč tu má tato komedie tak málé hodnocení, protože mě nenapadá nic co by se mu dalo vytknout. Ikdyž se tam nacházejí okamžiky podobající se seriálovým scénkám, vždy se u nich ráda zasměji.

 • poster

  Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

  Doba ledová patří mezi mé nejoblíbenější animáky. Je to humor který neomrzí a v tomto novém dílu se objevilo spoustu nových a zajímávých nápadů. Byla jsem opravdu mile překvapena, že mi tento film nepřišel nijak nudný a okoukaný, jako například Shrek 3.

 • poster

  Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

  Velice zábavný film, který by nebyl ani z poloviny tak povedený, nebýt ztřeštělého Jima Careyho, který tvoří dokonalý pár s bezchybnou Courney Cox.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace