Sex ve městě (1998) (seriál)

Naprosto zavádějící a lživé. Život je prostě o něčem jiným a tenhle seriál je podle mě v českým prostředí nepoučitelnej...nicméně je to pěkně natočený, takže dvěma hvězdami oceňuji řemeslo.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Film vidím jako naprosto podprůměrnou taškařici pro děti, která narozdíl od pixarovek nemá naprosto žádný přesta za hranici dvanácti let. Na druhou stranu postava komika v pozadí v podání té hnusné opice byla k popukání a společně s 3D efektem posouvá film do průměru.

Vzhůru do oblak (2009)

Naprosto fantastický animák. Srdceryvný příběh plný úžasných detailů, miniaturních narážek a vtipů, které prostě musí pobavit a ač nerad, musím tentokrát souhlasit s Mirkou Spčilovou a prohlásit úvodní životní sestřih za geniální, neřkuli nejlepší v historii, zkrátka revoluční.

Klub rváčů (1999)

Když hlavní hrdina přišel na to, v čem je háček, koukal jsem na obrazovku, jako opařený. Měl jsem pocit, že to prostě není možné, ale zpětně všechno sedělo. Perfektní výkony herců, temná atmosféra, to vše perfektně vyladěno, nominuje Klub rváčů v mém žebříčku velice vysoko.

Veřejní nepřátelé (2009)

Těžko se mi asi bude popisovat zklamání z této podívané. Možná se už stalo pravidlem ,že se Depp spojuje s více či méně kontroverzními tituly, ale tohle mu řekl bych nestálo za to. Přestože ve své roli, stejně jako Christian Bale, exceloval, naprosto ho potopily následující nedostatky: 1. Digitální z ruky točené homevideo? Ano přesně takový pocit jsem z toho měl a vůbec se mi to nelíbilo. 2. Debilní scénář. No až tak debilní nebyl, ale jsou v něm věty, které mi otočily oči v sloup. 3. Hloupá režie. Přes skvělou Mannovu reputaci to prostě nedávalo takový ten intuitivní smysl, na který jsem zvyklý. 4. Škrobené výkony ve vedlejších rolích. Všechny veldejší postavy se topily v klišé, tak hrozně průhledném, že mě to až bolelo. Prostě tohle nedoporučuju, pusťte si raději osvědčené tituly, jako třeba Road to perdition.

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Jak je to možné, že se u nás před revolucí točily tak hezké pohádky. Jak je možné, že ty porevoluční jsou neslanné nemastné, uřvané? Nechápu, nepochopím, ale abych se držel titulu: Dařbuján je krásný, probarvený, laskavý, léčící všechny neduhy a pobaví.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Jde dát 100% filmu, o kterém naprosto jistě víte, že je slabší, než jeho první díl?? Naprosto s klidným srdcem. Sice jsou už některý fóry trošku fousatý, ale celková koncepce je prostě bomba!

Sicko (2007)

Filmařsky na úrovni, obsahem tendenční prolhaná kravina.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Jsem nesmírně shovívavý a kupodivu jen a jen kvůli jednomu gagu. Tím je ten, ve kterém si Ace točí kolem krku manžela dámy s liškou(kožešinou) kolem krku. Slzu jsem uronil.