Over the Rainbow (1997)

Už v Ajově prvním krátkometrážním filmu je jeho nesporný talent jasně patrný.

Pán prstenů: Návrat krále (2003) odpad!

Po obou předchozích dílech jsem čekal něco mnohem lepšího než takovouhle podívanou plnou zbytečného patosu. Jackson zklaman na plné čáře. Jsem obrovským fanouškem předlohy a tohle beru zejména jako její urážku. Pane Jacksone co měla být ta hrozná bitva s nemrtvými, takhle si to Tolkien rozhodně nepředstavoval.

Himawari (2000)

Dokonalé po všech stránkách. Něco tak úžasného jsem ještě nikdy neviděl, díky Michale, že jsi mi to pustil.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Brett Ratner hodně mluví a málo koná. To co řekl bylo sice pěkné, ale nic z toho mu nevyšlo. X-Men: Poslední vzdor je velice chudým bratříčkem původních dílů, do kterého narval spíše náznaky různých dějových epizodek než než epizody vůbec. Ratner se též nestará o mytologii a v jeho filmu mutanti nepůsobí jako běžná součást světa, a to je od Singera veliký rozdíl!!! Až na vizuální stránku, je to drobný podprůměr.

Sexy Pistols (2006)

Nemastné, neslané a znatelně plytké.

Silent Hill (2006)

Není to vyloženě špatný film, ale rozhodně zklamání. Ze začátku pečlivě budovaná atmosféra se postupem času vytrácí a nahradí ji všudypřítomná nuda. Radha Mitchell přehrává a Christophe Gans režíruje vyloženě nehodícím se způsobem, díky kterému zaviní nejeden výpadek napětí a pokazí několik scén.

HDP: Hodně divné příběhy (2006) (seriál)

Fuj... Od tohohle ''pokladu'' raději ruce dál. Měl jsem to nechat na poličce ve videopujčovně klidně ležet dál. Opravdu velmi špatný film. Amatérština z toho číší každým okamžikem.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Nejdokonalejší seriál všech dob, nemám co dodat