Warrior (2011)

MMA vobec nemusim a nechapem co na tom ludia vidia, film je to vsak skvely. za Hardyho trapezy 5* :D

Pekelná jízda (2008)

Kozy, kozy, kozy a ine zvierata ..nie zeby som bol proti, ale na to su ine filmy. Potesilo ma pouzivanie menoviek.

Kyklop (2008) (TV film) odpad!

Keď veliteľ Markus Romulus zapískal na "rozhodcovskú" píšťaľku aby vojaci zmenili formáciu film som vypol.

Upír Nosferatu (1922)

Nakoľko som to videl v kine spolu so živou hudbou (Marián Čekovský a Cinema p.e.a.c.e orchester) a bol to pre mňa skvelý zážitok dávam 5*. Povodne to malo byť premietané pod holým nebom, ale koli nepriazni počasia sa to nakoniec presunulo do kinosály.

Andělé a démoni (2009)

Knihu som čítal síce trochu dávnejšie, ale mám pocit, že sa to držalo knižnej predlohy očosi viac ako tomu bolo v The Da Vinci Code. Každopádne rozdieli som tam postrehol. Bavilo ma to viac ako The Da Vinci Code, ale mohlo to byť sposobené aj tým dlhším časovým odstupom medzi knihou a filmom. Inak klasická americká produkcia. Evan McGregor je jeden z mojich obľúbencov, takže aj koli tomu 4*

Na cestě bez návratu (2009)

Z námentu by sa dalo vyťažiť podstatne viac, žiaľ ako to už občas býva nestalo sa tak. Postavy katastrofálne, herecké výkony som tam asi ani nevidel a scenár? Posledný kliniec do rakvy bol, ked v poslednej akčnej scéne "černej" blábosí o matike a popri tom akože zomiera. Dabing je kapitola sama o sebe, zrejme losovali kto bude koho dabovať. Čo sa hudby týka, tak občas som mal pocit, že sa pozerám na nejaký vianočný rodinný film. Obal predáva a v tomto prípade to myslím platí na 100 percent. Keby som na obale nevidel Carradina a Madsena ani by som si to nepustil. 1 * koli tomu obalu.

Skandály ze života zvířat (2008)

Klasická huličská komédia. Fet, blbé reči, absurdné situácie. Nafingovať ale Yetiho samovraždu by ma asi v živote nenapadlo. V zhľadom na krátkosť filmu som sa počas pozerania nenudil.