Zenithgirl

Zenithgirl

Daniela Okopská

okres Trutnov

• 23.6.2013  01:51

Když běží v tv neodolám. :)

• 26.9.2018  22:33

Situační humor A. Polívkové nemá chybu a s M. Hádkem tvoří skvělou dvojici. :)

• 15.6.2011  19:33

Klasická romantická komedie, která ničím neurazí a poklidně plyne k předvídatelnému konci :) (nemám ráda špatný konce, takže vyhovuje) Na film se celkem příjemně kouká, mezi hlavními představiteli to jiskří a soundtrack taky fajn. Nemám co dodat, prostě pohodový film na nedělní podvečer :)

• 25.10.2011  19:53
    Policie Modrava (TV film) (2011)

Jako pilot OK, když z toho bude seriál, ráda se podívám :) trochu mi to připomíná Doktora z hor, i když nevím, proč :D ale jinak příjemná oddychovka. Zajímavý komentář: FireTight

• 24.8.2013  15:45

Dokud je na scéně Mádl a "zlatá osmdesátá" tak to vůbec není špatný.

• 8.6.2012  23:09

Celkem příjemný a klidně plynoucí film, ale upřímně bez Natalie by to byla celkem nuda... Další plus - výborný soundtrack. Nejhezčí scéna - obří krb :) Hodnocení - 3,5

• 19.12.2011  21:37

Mě se film docela líbil :) musím říct, že už jsem viděla i mnohem horší. Dobrodružný žánr s nádechem romantiky je můj oblíbený a tenhle film patří k těm lepším kouskům.

• 5.3.2012  22:42
    První krok (TV seriál) (2009)

Průměrný seriál pro teenagery, ale jestli vás alespoň trochu zaujal vydržte, postupně se taneční čísla zlepšují a jsou fakt super :) Jediné, co mě mrzí je, že seriál působí jakoby skončil v polovině... Buď si autoři našlápli na druhou sérii a čekají na úspěšnost projektu nebo jim došly peníze. Vzhledem k tomu, že seriál vznikal v roce 2009 (na slovenské Markíze, byl již odvysílán) a dostal se na obrazovku až letos (2012), pravděpodobnost další řady je nízká. Musím se přiznat, že já bych ji ocenila a doufám, že v tom nejsem sama, :) i když po přečtení, zde uvedených recenzí, si tím moc jistá nejsem...

• 11.7.2017  20:42

Bailey, Bailey, Bailey... Kdo nebere psa jako člena rodiny, nepochopí.

• 1.6.2017  19:31

Tolik otravných "ryb" pohromadě...

• 1.7.2010  10:21
    Robin Hood (2010)

Když jsem poprvé slyšela, že do hlavní role obsadili Russela Crowe, nějak jsem tam toho Robina Hooda neviděla a Mariana má být přece éterická bytost, což Cate Blanchett umí, o tom nás přesvědčila už v Pánovi prstenů, ale ty dva jsem si nějak neuměla dát dohromady. Robina Hooda jsem si totiž spojovala s mojí zatím nejoblíbenější verzí s Kevinem Costnerem. Avšak film mě překvapil a uchvátil tak, že se mi líbí mnohem víc než zmiňovaná verze. Oběma hercům role sedí a jiskří to mezi nimi a nejde jen o romantickou pohádku, ale o poctivý romanticko-dobrodružný historický film.

• 30.9.2010  12:08

Kniha se mi líbila moc, o to víc jsem se těšila na film, který mě ale zklamal :(

• 9.11.2010  18:14
    Salt (2010)

Kombinovali a kombinovali až překombinovali :D Ve chvíli, kdy si říkáte, no jak tohle skončí, to opravdu skončí. Jinak film nadupanej akcí od začátku až do konce.

• 27.1.2012  00:58

Dvojka měla to, co jedničce chybělo :) Milovníci seriálu se můžou kochat.

• 12.9.2012  22:08
    Signál (2012)

Nebyl to špatný film, ale vidět znova už ho nepotřebuji. Paradoxně posledních 15 minut bylo nejlepších. Tento snímek je důkaz toho, že ani sebelepší herci, a že jich tam bylo, nemůžou film zachránit, i když dělají, co mohou. Moc se mi líbila postava Jiřího Menzela :) a 80tková verze Tepláků. Hodnocení: 2,5

• 2.4.2012  17:09

Výborní herci, zajímavá zápletka, ale překvapil mě tak realistický konec na americký film.

• 29.10.2012  11:17
    Skyfall (2012)

Do kina jsem šla značně skeptická, protože v předchozích dvou snímcích mě Craig nijak zvlášť nepřesvědčil a odcházela jsem nadšená s vědomím, že ten film chci vidět minimálně ještě jednou. Líbil se mi od úvodního song od Adele, přes suchý britský humor, který považuji za největší plus tohoto filmu, charismatického záporáka a ne jen obyčejného slizouna, bond theme, geekovského Q, flirtující Moneypenny, bitku stínů, světlenou show v Šanghaji, varaní hnízdo až po drsné studené Skotsko a závěrečnou bitvu. Rozhodně nejlepší Bond v éře filmů s Danielem Craigem.

• 7.5.2013  20:14
    Sněhurka (2012)

Komu se líbily Princezna nevěsta nebo Hvězdný prach bude spokojen :) Pro mě jednoznačný vítěz v souboji Sněhurek.

• 27.5.2018  09:45

Byl by z toho super seriál a film působí jako hodně povedený dvoudíl.

• 19.12.2011  21:29
    Srdce k pronajmutí (TV film) (1997)

Tenhle film patří mezi moje oblíbené vánoční filmy. Hector Elizondo - palec nahoru

• 28.4.2013  13:52
    Stmívání (2008)

Rozhodně nejlepší díl ságy, funguje i jako samostatný film, bez další dílů, které kdyby nevznikly, tak by se nic strašného nestalo.

• 24.11.2014  21:44

Star Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot, že vám tahle obskurní partička nic neříká? Nevadí, Guardians nabízí poctivý marvelovský nářez okořeněný velkou dávkou humoru a 80. soundtrack je už jen třešnička na dortu. Dokonce ani český dabing neškodí, naopak je výjimečně povedený. Pro mě nejvtipnější marvelovka vůbec. "I am Groot"

• 27.8.2012  20:41

Romantická komedie, britský humor, sympatičtí hlavní hrdinové, Londýn, moje oblíbené roční období, pěkná hudba, co víc si přát? Lena Hedey pro mě byla v tomto snímku velkým překvapením :) floristku Luce si zamilujete na první pohled anebo nejpozději od scény s punčem :) zatímco Cersei Lannister byste nejradši uškrtili...

• 20.4.2011  10:40
    Světová invaze (2011)

Nejhorší film roku! Už jste někdy přišli do kina a po dvou minutách filmu zjistili, že koukáte na úplně jiný film? Tak si představte, že jdete na Správce osudu s M. Damonem a místo toho, začne Světová invaze, obsluha kina si toho všimne "už" po půlhodině, omluví se a film vesele pokračuje dál. Hrdinně jsme přetrpěli film do konce a můžu s klidným srdcem konstatovat, že nic horšího jsem ještě neviděla...

• 26.2.2014  17:18
    Sólokapr (2006)

"Dorky" Johansson, nařachanej Jackman a hláškující Woody, co víc si přát...? :)

• 24.9.2018  21:03

Scénář plný existencionálních sraček, až mi herců bylo líto, alespoň konec byl milý a obešel se bez citových výlevů.

• 8.3.2013  23:24

Po druhém zhlédnutí přidávám hvězdu.

• 20.5.2010  21:58

Film vlastně ani za moc nestojí - fekální "vtípky" a hrubozrný rádoby humor, ale za celou dobu filmu mě nenapadlo odejít z kina nebo litovat vynaložených penězech :) Je to prostě hujovina, ale i ty jsou někdy třeba, tak nějak mě dostal jednorukej chlápek a atmosféra osmdesátek (Jessie's girl), tu veverku jako bych už někde viděla a What colour's Michael Jackson? nemá chybu

• 8.3.2018  11:04
    Tvář vody (2017)

Retro fantasy pohádka pro dospělé.

• 24.5.2012  12:48

Tak trochu vyvolení v ráji a vetřelec dohromady, plus velká porce anorexie, ale jinak to celkem šlo. Nejhezčí moment - Jacobovo otisknutí. Co se týče celé série rozhodně stoupající tendence - lepší než dvojka i trojka, ale na jedničku nemá. Jen si tak říkám, jak tohle skončí...? Hodnocení 2,5