Marcus.das

okres Nový Jičín

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.9.2012  22:48

Z pohledu normalniho divaka je to naprosto nedokoukatelny film!

• 15.8.2011  20:51
    Blesk (2011)

Na prvni pohled "B"ecko jak vysite a na druhy pohled jeste vetsi "B"ecko. No a? Vypadalo to, ze cely film byl usity presne na miru Stathamovi a hlavni role mu padla asi jako fetisisticky latexovy oblek-dokonale! A ze postavy byly bez charakteru? Ze snad dej nemel spad? Nemyslim si. Kdo ceka prokreslenost postav do poslednimho detailu, necht si koupi obraz Mony Lisy a nekouka na trilery. Akce, kterou byl film hezky protkan, mu davala jakesi vnitrni kouzlo a vyborny sountrack dodal tomu vsemu na dynamice. A konecne zaver..to uz byla jenom tresnicka na dortu :)

• 27.6.2011  23:48
    Vegas Baby (2006)

Kdyz uz mame tu kategorii road tripovych filmu...tak tenhle kousek zavadi novou kategorii "run tripovych" filmu....

• 3.6.2011  14:09

Ze zacatku bez nametu a bez stavy. Ale case cely dej doslova metamorfuje do neceho, co bych asi necekal. Sice to bylo jedno klise za druhym, ale vsechno pusobilo tak nenapadne, mozna az "podprahove". Po tuctovem zaveru ale od filmu odtrhavam oci a rikam, ze bych si to dal klidne jeste jednou....

• 24.2.2011  01:35
    Šifra Karla Velikého (TV film) (2008)

Dejove hodne strohe, ale co me dostalo, tim myslim vazne dostalo, byl cesky dubbing. Boze, neco tak odporneho az smesne tragikomickeho se vidi jen snad v odpadkovem kosi plnem sacku s psimy exkrementy.

• 4.2.2011  22:40
    Centurion (2010)

Film= lehky nadprumer. Olga Kurylenkova z nej ale neco neskutecneho-sakra neco tak sexy jsem uz dlouho nevidel. Kdyby se jeji fotka ztohohle filmu objevila na krabickach Viagry, rozhodne by se zlepsila jeji prodejnost i ucinnost:)

• 4.2.2011  12:49
    Sejmi eso 2 (2010)

...ac sam nemuzu uverit, bylo to lepsi nez predchazejici dil.

• 31.1.2011  14:04

Cely film je vlastne jedna velka souhra nahod:) Jo je to plne klise ale nijak mi to nevadi, vsechno pusobi tak prirozene a neokoukane. Rozhodne jse se slusne nasmal...a o to u komedii jde nebo ne?

• 29.1.2011  09:16
    Jonah Hex (2010)

Sice to v sobe melo jakousi "jiskru", Megan v podvazcich byla k sezrani a whiskey protekajici dirou v puse hlavniho hrdiny stala za videni. Ale jinak byl cely dej plochy jak dvanactka.

• 15.1.2011  22:34

Rozhodne netuctova oddychovka, avsat s naprosto tuctovym zaverem =* dolu. Dost dobry scenar, obsazeni delikatni-spousta neznamych tvari, ale vysledek na urovni. Stalo to za to:)

• 12.1.2011  23:55

U tohohle filmu doporucuju nepit pivo, limonadu, ci kafe a nejist hrasek, fazole ani jine potraviny znacne aerodynamickeho tvaru. To, ze vam piti potece z nosu snad jeste prezijete, ale z nosu strilejici hrasek muze vazne ohrozit lidi kolem. Ano, presne tohle tady hrozi, tak dobre jsem se u filmu uz zatracene dlouho nezasmal. Scenar dokonaly, Hill a Brand me totalne rozsekali a kdyz se k tomu prida sexy Byrneova je z toho lepidlo na oci a otevirac na usta! Celou hodinu a trictvrte totiz budete zirat s ocima dokoran a sousedi budou klepat kostetem do stropu kvuli hlasitemu smichu. Ale ted vazne. Chapu, ze nekomu to pripadalo bezduche, trapne, ne-li primo jako propadak, ale me to prislo ze to melo stavu. Jasne, vsechny vztahy byly chapany strasne povrchne a klise velikosti slona v podobe napraveneho rockera? No a co, svuj ucel to splnilo dokonale. Kdo hleda umeni, at se podiva na Sedmou Mili, v tomhle jde o smich, a momentu, ktere divaka dovedou na hranici smichu a place je tu vic nez bodyguardu na meetingu Paroubka. Ja rikam hallelujah a na pomyslnem nebi nad Get Him to the Greek se rozzarilo 5 hvezd.

• 12.1.2011  20:41

No to koukam, co se da vymacknout z filmu, ktery se odehrava z 90% v trezoru! Hned jednim z prvnich zaberu me Erica Christensen:) Jsem dost prijemne prekvapeny, necekal jsem to:)

• 11.1.2011  13:06

Ach.....jak ja zeru tyhle old schooly v hi-tech stylu! Efekty a kamera jsou lahudka pro oko...herci slabsi ale Cage vali na cele care! Super pokoukanicko ve sviznem duchu-zadne pomale mista, kde se nic nedeje.

• 5.1.2011  21:01
    Kick-Ass (2010)

Zklamani.....

• 30.12.2010  09:41

Super vecicka ten Ctihodny obcan. Butler a Foxx podle me v zivotni roli. Cely film jsem sedel pritiskly k obrazovce a dej hltal asi jako male dite vanocni cukrovi. Ze zacatku to vypadalo na uknourany film z prostredi soudu, ale to se hrdnina jenom rozehrival. To, co prislo potom, byl narez toho nejvetsiho kalibru. Vsechny sceny, vsechny efekty a postavy, to vsechno vymazlene do posledniho detailu. Neni co vytknout, snad jen, ze tam chybela pekna zena:D

• 25.12.2010  21:59

No predchozi dil to neni...ale ujde to. De Niro a Stiller jsou stejne dobra kombinace jako treba citron a tequila a pomyslnou sul tady predstavuje jeste Alba. I kdyz tu bych spis prirovnal k cukru-sakra jak ta byla sladka!! Dejove podobne jako predchozoi dily, i kdyz jenom castecne. Podle meho nejhorsi dil, ale porad dost slusne.

• 24.12.2010  13:51
    Red (2010)

Spolecne s A-teamem letos naprosta jednicka. Willis zari jako male slunce a Freeman tradicne brilantni. Scenar, postavy, vsichni herci a efekty jsou nadavkovany a smichany s chirurgickou presnosti, takze tvori stejne kvalitni smes, jako je treba testo na vanocni pernicky!

• 23.12.2010  16:39
    Fresh Prince (TV seriál) (1990)

Nicim vyjmecny serial co do deje, ale v obsazeni lahoda! Will rulezz!

• 23.12.2010  00:01

Pokud to mela byt prehlidka vtipu satiry, tak to prosim potes koste! Cele mi to prislo ploche asi jako 12 leta holka, a satira? coze? Snad jen neumim cist mezi radky, protoze mi vetsina "onech" momentu prisla spise trapna nez k zasmani. Jo, par veci se naslo, ale jeden joint jeste narkomana nedela!

• 17.11.2010  22:07
    Za plotem (2006)

Na animak neskutecny zazitek:) Ze vseho nejlepsi byla naspeedovana veverka-ach boze jak ja ji zral!! Nejak se v ni vidim:)

• 12.11.2010  20:34
    A-Team (2010)

Pro me rozhodne nejlepsi akci kousek roku. To co sem cekal od Expendables ale nedostal, mi aspon castecne vynahradil A-team. A-team rulezzzzzzzzz!

• 12.11.2010  20:27

O nicem!! jenom diky Ferrellovi 3*...ale sam cely film proste neutahne!

• 8.11.2010  17:38

Cameron byla chvilemi vazne sladka a Cruise taky usel-ale celkove film byl strasne nadsazeny-milion vystrelu, a hrdinove nezasazeni ani jednou! a pri kazdem jejich vystrelu kopec mrtvych! Celkove to uslo, avsak videt to znova fakt nechci!

• 8.11.2010  17:34
    Slon (2003)

No ja nevim na me to teda moc dobre nepusobilo:( sice kompozice byla vazne delikatni (proto ty 2*), ale jinak nic-chybel mi tam pribeh nebo cokoliv, cemu by mel clovek od zacatku venovat pozornost. skoda no...

• 4.11.2010  15:10
    Solomon Kane (2009)

Nadprumerne fantasy...vic takovych! Stereotyp jako kouzelna skrin ci brana do casoprostorumi ve srovnani s timhle prijdou trapne.

• 18.10.2010  19:20

Sakra tohle byl narez! Asi budu znit jako totalni pubertak, ale vsehny ty " Shity, Fucky a Motherfuckeri" tomu dodavali slusnou stavu, takze kdo ma rad tenhle typ komedii, rozhodne by dnes nemel jit spat driv, nez zhledne tuhle. Napad s casoprostorovou virivkou byl dost originalni. No on vlastne cely scenar byl absolutne netuctovy. Verim, ze fanousci American pie, Billshitu atd. si budou vychutnavat kazdou vterinu, a ti ostatni nejspis jenom nechapave zirat a nadavat. Co uz:)

• 18.10.2010  19:11

I slza na konci ukapla-sakra takova emocialni zdimacka to byla. Ale jinak dej slabsi, avsak 2 hafani to vsechno srovnali...

• 14.9.2010  21:25

Strasne silny a emotivni pribeh. Spousta rad, ktera v nem padla, by se dala pouzit i v pritomnosti-jso ujaksi univerzalni a tim nesmrtelne. Ze zacatku mi to cele prislo o nicem ale s postupem casu se to rozjelo a brnkalo na ty spravne struny. prijemne pokoukanicko ** **

• 30.8.2010  07:47

Jsem docela prekvapeny-akce bylo pozehnane a Lungren+Van Dame tomu davali stavu.

• 26.8.2010  19:53

Waw..cely film v divakovi udrzuje iluzi, a tu pak behem poslednich 10 minut totalne rozbori. Vsechno tvorilo moc peknou mozaiku, a dvojeice Pacino+Niro predvedli hezky vykon-stejne jako v Nelitostnem souboji.

<< předchozí 1 2 3 4 5