Akta UFO (2004) (seriál)

Zatial som videl len Chupacabru a aj keď si autor myslel, že sú ľudia ktorí to budú pozerať asi úplne blbí tak sa dá na hláškach toho "ufológa" slušne zabaviť. Niečo na ukážku: "ako sa može zviera bez vrtule alebo trysky vznášať vo vzduchu - opäť veľmi podivné" alebo "niektorí mimozemštania majú červené oči, takže keby nemali slnečné okuliare boli by medzi ľuďmi hneď nápadní" a vďaka tomuto dávam 1*.

Banditi (2001)

Príjemný film, len škoda konca v ktorom sa by som viac uvítal prekvapivé a nečakané objasnenie finty hlavných hrdinov pri úteku, ako keď vám postup servírujú popri akcii. 75%

Bude to nahlas! (2008)

Netradičný dokument ktorý vás musí strašne baviť veľmi príjemnou atmosférou, vynikajúcimi hudobníkmi a po ktorého zhliadnutí budete mať nevyčerpatelné množstvo pozitívnej energie do celého dňa.

Cemetery Junction (2010)

Pohodovy film a naviac ma potešil Led Zeppelin na konci :-!

Jack a Jill (2011)

Aj ako velký fanúšik Sandlera som mal dosť a tento film sa určite pokúsim vymazať z pamäte. Nechápem ako dostali Al Pacina do tohto filmu. Asi mu mäkne mozog lebo pozerať sa na toto bolo vážne zničujúce. Odpad som nedal len preto že Sandlera mám veľmi rád.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Romantické komédie mám veľmi rád a v podstate aj Hilary Duff ako herečku, ale tento film je biedny až trápny a nechápem kto by mal záujem o ženu s podobnými vlastnosťami ako tie ktore má hlavná postava. Už od prvej minúty, no vlastne od prvej vety čo vyslovila my bola nesympatická a v priebehu deja sa stala až na toľko odpudivá že som si myslel že ten film vypnem. A skoro som zabudol- toto je jeden z najpredvídatelnejších filmov čo som kedy videl.

Lawrence z Arábie (1962)

Nádherný film od ktorého ma z počiatku odradzovala stopáž ktorá však po jeho zhliadnutí vôbec nebola záporom ale práve naopak. Ďalej sa nezhodujem s názormi v ktorých je spomínané že bol film v niektorých častiach nudný ja osobne som žiadne nudné pasáže nepostrehol a celé takmer štyri hodiny som nedokázal odtrhnúť oči.

Nová holka (2011) (seriál)

Pilot ma takmer odradil, po jeho zhliadnutí som zvažoval či dať odpad alebo jednu hviezdičku ale s každým ďalším dielom prichádza zlepšenie. Zatial 45%

Obvyklí podezřelí (1995)

Ťažko písať niečo k filmu ktorý vám po pozretí vyrazý dych, áno nepreháňam. Od začiatku do úžasného konca kedy ma scéna s nástenkov tak zaujala, že keby my vŕtali do kolena ani by som si to neuvedomil.

Piráti na vlnách (2009)

Neviem prečo som pozretie tohoto filmu tak dlho odkladal, asi pretože sa my moc nepozdávali obrázky z filmu ale to bola velká prevelká chyba. Lebo toto je vážne veľmi príjemný film proste super charakteri, kopec srandy a super muzička a Kinks hneď na začiatku ou jeee. no proste RocknRoooool