Cesta kolem světa za osmdesát dní (1956)

Kdysi se jistě jednalo o vrchol hollywoodské tvorby,ovšem tento film za těch padesát let prostě neuvěřitelně zestárnul.Což ovšem neznamená,že nedokáže bez problémů strčit do kapsy svého o těch padesát let mladšího bratříčka s Jackiem Chanem.To už je ale jiný příběh...

Orel Deváté legie (2011)

Eagle je dostatečně zábavný a nápaditý,ale nemůžu se zbavit dojmu,že režisér Kevin Macdonald má na víc než točit prvoplánové historické popkorňáky s šampóny v hlavních rolích.Právě jeho vypravěčský talent a režijní zručnost zapříčinily,že jsem si film v rámci žánrových mantinelů docela užil,ale příště zase něco osobitějšího prosím!

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Slušná zábava,ale kromě excelentního Williamse a rozkošného Brosnana bych na tom nic moc výjimečného neshledával.Standartní rodinná komedie,jen trochu svéráznějšího rázu.

Prokletí (2005)

Ve skutečnosti hodně zábavný béčkový mišmaš,kterým Craven dokázal,že má pořád cit pro atmosféru.Škoda těch zásahů ze strany studia,mohla to být kultovka,takhle jen guilty pleasure.

Policajt ze školky (1990)

Když si v hlavě promítám všechny komedie,ve kterých se Arnold objevil,vychází mi z té změti jedna naprosto jedoznačná a jenj těžko zpochybnitelná myšlenka a sice,že Policajt ze školky je docela fajn.

Sucker Punch (2011)

Sucker punch se nedá považovat vyloženě za průser,spíš za zklamání.Snyder se utrhl ze řetězu a natočil film,který chtěl,ale ten nakonec vypadá úplně jinak,než by jeho fanoušci a namlsaní diváci chtěli.Jestli je to dobře nebo špatně,to ukáže čas,já nadšením nehýkám,ale podle mého názoru si film fanoušky najde.Jerdnou.Snad.

Fanaticky zamilován (2005)

Drew miluju a sama o sobě dokáže svým projevem a sympatičností pozvednout sebebídnější film.Což je i případ Fever Pitch.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Přiznávám se,na tenhle film mám tak trochu alergii a to nejen proto,že připravil Vojína Ryana o Oscara.Kostýmní drama o Shakespearovi je sice technicky výborné,ale přeslazené a šíleně předvídatelné.K tomu jsem ho nedobrovolně zhlédnul už asi šestkrát a myslím si,že posedmé bych to už psychicky nezvládl.Omlouvám se všem fanouškům,tohle není film pro mě.

Sophiina volba (1982)

Oproti knize jen a jen slabý odvar okořenění pouze výtečnou Meryl Streep.Nuda,která nedosahuje požadované síly a drásavosti ani v jedné minutě stopáže.Zosobněná sterilita a slabé tři hvězdičky.

Drive Angry (2011)

Jako záchrana Cageovy kariéry je to průser,jako béčkový výplach na jedno použití více než dostačující.Amber Heard je božsky sexy,Fichtner je cool,Cage strašný...prostě vše,co je potřeba k solidní zábavě.Je to sračka,ale v porovnání s Honem na čarodějnice vlastně pecka.