Kód 8: Část 2 (2024)

Wau. Robotické scifi so superschopnostami. Roboty, drony a robotické psy dohliadajú na bezpečnosť mesta. Je to tak naozaj alebo sú vycviceny na špinavú prácu? Mladý Derek to už vie aj jeho sestra Paf s elektromagnetickym poľom. Zle sa možno na dobre obráti,  nudiť sa rozhodne nebudete. ws

Kryptotrumf (2023)

Pecka komédia. francúzi opäť ukázali, že sú majstri vtipu. Film je jedna veľká akcia, neustále sa niečo deje, dynamika vynikajúca. Hlavná dvojica je tak pošahaná a žije v takých sračkách až to bolí, ale ich prežívanie je tak veselo majstrovsky podané, že sa smejete v jenom kuse. Nieje núdza ani o posteľné scény, zábery na obnažený chrbát, či bradavku. Záver v dodávke trošku prestrelený, ale veď je to komédia :)

Denní směna (2022)

Vynikajúci Jamie Foxx, lov na upírov podľa "pravidiel" aj s mladým inšpektorom trtkom. Cz dabing výborný, komédia od prvej scény po poslednú, ozaj zábava na úrovni. spoty: "kvalitní egyptský drevo, nenejaký shit z idei", "proste je odje*bat rivno do kytek". Náboje drevo se stríbrnou špičkou, nahé upírky v podzemí.

Na nože: Glass Onion (2022)

Exotické prostredie ostrova s extravagantným domom s kryštálovými sochami, vynikajúcim Nortonom, Craigom,, Janelle Monáe a celkovo všetci to uhrali vynikajúco. Taktiež nástup s doručenou krabicou, náhubkami a mólom super, lepšie ako jednotka, také veselšie exkluzívnejšie, čisté vodíkové palivo clear. jedna posteľná scéna s nahým chrbátom zozadu.

Avatar: The Way of Water (2022)

Wau. Pan Cameron sa opäť ukazal vo svojej uzasnej pomalej akcii. Zo suse sa premiestnime do velkolepeho oceanu plneho krasnych scenerii v 3D uplne peckovych. Modre avatary sa miesaju s tymi zelenymi o akciu nieje nudza, dej ma tempo tie 3 hodiny ubehly ako voda :)  Zaverecna bojova scena na vojnovej lodi je fakt skvela ako aj cely zaverecny boj v mori pri utesoch. Hlavne motto: rodina, nieco prekrasne.ws. Kino Max 3D.

Tři dny Kondora (1975)

Vynikajúci špionážny thriller, škody tej krásnej miešanky v úvode a Redford vie fakt rýchlo behať, jedna posteľná scéna pod plachtou, kde nieje nič vidieť. Analytické stredisko sa môže stať útokom, ak príde na niečo, čo nemali odhaliť.  Skrytá reklama Holliday Inn. "Vy pitomče, víte co jste nadělal škody?".."To doufám!"

Pod vlivem úplňku (1987)

Úvod filmu musí vždy zaujať a tu zaujal. Krásna Cher v reštaurácii: "musíš si pokleknout",..." a prsten máš?" dej sa následne rozbehne ako nákladný vlak a zabrzdí až v cieľovej stanici. Uvidíme vášnivé bozky, objatia a nahú Cher pod prehozom na posteli. "Pil jak dúha, spí jak špalek a bude vzhúru jako sova.." Trochu mi prekážala tá drevená ruka, ale zápletky zaujímavé aj celkovo dej vás nenechá ani nachvílu vydýchnuť. Super.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Veselé, oddychové, akcia, dobro zlo, podraz, nejaký morálny odkaz. Zábava jak sa patrí, omnoho vtipnejšie ako tie chrliace netfliksovské sračky. "Pučííííí" ws

Bábovky (2020)

Po dlllhej dobe veľmi kvalitný český film. Rôzne silné rodinné príbehy prepletené do jedného celku, každý so svojimi starosťami aj radosťami, bohužiaľ nevera na každom rohu, ale aj mravný odkaz všetko si ťa raz nájde a top manžérka po vyhadzove z práce má dokonca čas aj svoju dcéru. Príbeh je okorenený erotickými scénami: fajka v hoteli v sexi lingerie, tanec pred krbom, učiteľka nahá v sprche zozadu a zboku s viditeľnou bradavkou. Skrytá reklama DHL, apple, ... pridávam zopár vtipných hlášok: "tavaryš japonec..dabl litr ..labuť better..miss saigon...." "a co ta tvoje? Má rada vítr?...že bych jí ho tam fouk..", "Nemohli bychom někam jet?.."to jako teraz v noci?" ..Nee...","počkej, večer ti tam šoupnu toho svýho mikuláše..." "Pojeď mám ovulaci, "jsem unavenej" sama neotehotním ani kdybych měla vajíček jak velikonoční zajíček.."neboj, tých pár sekund to zvládneš.."". "Aha už chápu, štetka se ti nehodí do životopisu..."

Krásky z Dubaje (2021)

Vynikajúci film plný nádherných žien, sexu, priateľstva, zrady a morálky. Režisérke sa výborne podarilo prepliesť fakty, zábavu, eroticke scény, a duchovný odkaz: "mrzí ma, že..týchto som nepočúvala a tymto už nepoviem, čo som chcela.." Nebude núdza ani luxusné hotely a jachty, cicky, zadky a prepletené krásne mladé nahé telá. ..."A aká je tvoja cena?"