Stáří není pro sraby (2022) odpad!

Slávny a veľký herci, ktorí už nevládzu hrať. Dej totálne nahovno ako aj ten mladý sopliak, ktorý nič neskúsil, nič nevie a celé sa to zbytočne ťahá bez úsmevu, kde čakáte kedy bude tej sračke konečne koniec. ws

Ztracená kulka 2 (2022)

Akcia bez rozmyslu. Príbeh celkom fajn, až na černošského policajta, ktorý je vzorom mravnosti. Autové naháňačky hlavne v lome vynikajúce, ale to je asi tak všetko, tie elktrické vidly na aute moc nezaujali, neschopnosť pochôdzkarov bola fakt úsmevná, záver celkom krvavý. Ws

Tři dny Kondora (1975)

Vynikajúci špionážny thriller, škody tej krásnej miešanky v úvode a Redford vie fakt rýchlo behať, jedna posteľná scéna pod plachtou, kde nieje nič vidieť. Analytické stredisko sa môže stať útokom, ak príde na niečo, čo nemali odhaliť.  Skrytá reklama Holliday Inn. "Vy pitomče, víte co jste nadělal škody?".."To doufám!"

Pod vlivem úplňku (1987)

Úvod filmu musí vždy zaujať a tu zaujal. Krásna Cher v reštaurácii: "musíš si pokleknout",..." a prsten máš?" dej sa následne rozbehne ako nákladný vlak a zabrzdí až v cieľovej stanici. Uvidíme vášnivé bozky, objatia a nahú Cher pod prehozom na posteli. "Pil jak dúha, spí jak špalek a bude vzhúru jako sova.." Trochu mi prekážala tá drevená ruka, ale zápletky zaujímavé aj celkovo dej vás nenechá ani nachvílu vydýchnuť. Super.

S písní v tísni (2022) (TV film)

Televízna inscenácia ala rodinné prípady. Na to, že je to zbúchané na kolene celkovým obsahom okrem prestreleného záveru zaujalo aj pobavilo. Celkom aj zábavná aj zaujímavá, zápletka však nie moc vhodne vybraná s análnymi kolíkmi a reklamovaním homosexuálov ako najlepších ľudí na svete. Vzťahový partnerský problém celkom dobre zinscenovaný, herecky celkom fajn zvládnutý, ale mohlo to byť aj lepšie oveľa lepšie, "Kláru"  uvidíme v sexi spodnom prádle. Ten záver vbol až moc silený a prepísknutý. Z vtipných scén: U doktorky "A kde se to jako strká?" "...to ne.." "pán totiž preferuje pánskej šuplík..."

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Veselé, oddychové, akcia, dobro zlo, podraz, nejaký morálny odkaz. Zábava jak sa patrí, omnoho vtipnejšie ako tie chrliace netfliksovské sračky. "Pučííííí" ws

Bábovky (2020)

Po dlllhej dobe veľmi kvalitný český film. Rôzne silné rodinné príbehy prepletené do jedného celku, každý so svojimi starosťami aj radosťami, bohužiaľ nevera na každom rohu, ale aj mravný odkaz všetko si ťa raz nájde a top manžérka po vyhadzove z práce má dokonca čas aj svoju dcéru. Príbeh je okorenený erotickými scénami: fajka v hoteli v sexi lingerie, tanec pred krbom, učiteľka nahá v sprche zozadu a zboku s viditeľnou bradavkou. Skrytá reklama DHL, apple, ... pridávam zopár vtipných hlášok: "tavaryš japonec..dabl litr ..labuť better..miss saigon...." "a co ta tvoje? Má rada vítr?...že bych jí ho tam fouk..", "Nemohli bychom někam jet?.."to jako teraz v noci?" ..Nee...","počkej, večer ti tam šoupnu toho svýho mikuláše..." "Pojeď mám ovulaci, "jsem unavenej" sama neotehotním ani kdybych měla vajíček jak velikonoční zajíček.."neboj, tých pár sekund to zvládneš.."". "Aha už chápu, štetka se ti nehodí do životopisu..."

Čas na sebe (2022) odpad!

Úvod výborný,  Kevin sa fakt snaží,  ale ako sa mohol Mark nechať nahovoriť na takúto stupiditu autobus v púšti a keď mu vypálili tie stany, a nič viac vtipné tam nebolo, po polhodine vypínam.

Film roku (2021) odpad!

Prvych 20 min.sa absolútne nič nedeje, herci majú opísať svoje postavy, ako ich budú hrat: to akože  vážne? Total nuda, tak som to vypol.

Blikající světla (2000)

Severské filmy mam rad, ale toto bola neskutočná zlátanina všetkého možného krížom krážom bez úvodu, dejovej línie. Co budeme robiť? Sedieť,  ležať v starej chatrči a čakat-polovica filmu a keď nás to prestane baviť, tak pôjdeme postrielat nejaké kravy...wtf?! ws