Tragedy Girls (2017) odpad!

Tento film neviem brať ľahko. Dvaja slečny si chcú získať popularitu s tým, že sa stanú sériovými vrahmi. Dokonca uväznia skutočného sériového vraha, aby bol ich mentorom. Keď beriem takto zjednodušený scenár, tak už aj to je dosť desivé. Najviac mi štve, že režisér sa to celé snaží prezentovať ako „komédia“ s hororovými prvkami. Jak scenárista, tak ani režisér si z ničoho nerobia ťažkú hlavu. Ja som si myslel, že nakoniec z toho bude nejaké morálne vyvodenie činov, zodpovednosti. Na miesto toho príde hromadná vražda nevinných ľudí. No, skratka: tento film by vôbec nemal vzniknúť. P.S.: Zombieland sa dá brať nevážne, ale tento film nie. Nemyslím si, že niečo také by mali vidieť tínedžeri. Osobné hodnotenie: N/A (odpad!)

Legenda o strážci hrobky (2018) odpad!

Dobrodružný film s prvkami hororu. Prečo nie? Avšak nie v takej kvalite prosím! Je mi jasné, že sa jedná o malý rozpočet, B-ový scenár s postavami bez väčšieho priestoru spraviť so svojimi charaktermi zaujímavé veci. S filmom sú problémy, pozitíva hľadať len veľmi ťažko – podpriemerný scenár, zlá réžia, slabé vedenie príbehu a herecké výkony (pre mňa trošku sklamanie, že K. Grammer sa objavuje aj takýchto filmoch), atď. Záver radšej no comment. Takže po zvážení všetkých okolností môžem dať len to najnižšie hodnotenie. P.S.: Pre divákov trpiaci arachnofóbiou film neodporúčam. Osobné hodnotenie: 40% (odpad!)

Fiancé Killer (2018) odpad!

Vypočítateľný od samého začiatku. Podpriemerný herecké výkony, ktoré nemajú žiadnu hĺbku. Na mnohých miestach zjednodušený, bez snahy aspoň trošku byť lepším ako priemer. Thriller na úrovni Hallmarku. Podľa CSFD zariadenia je to aj „čiastočne horor“ – čože? Spíš thriller, nie? P.S.: Kde bola polícia počas celý ten čas? Minimálne kvôli „otrave“ a zmiznutie jednej osoby by sa mali „objaviť“. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!)

Stíny vlků (2019) odpad!

Musím sa priznať, že už dávno som nevidel taký film, ktorý by bol tak zle poskladaný. V „Shadow Wolves“ takmer nič nefunguje, ani príbeh nestojí na slabších nohách. Akčné scény sú pod úrovňou B-ových snímok. Ani jeden z charakterov vás výraznejšie neosloví, herecké výkony sú povrchné. Takže po „dlhšom“ váhaní z mojej strany najnižšie hodnotenie, pretože tento snímok v tejto forme je spíš „zbytočný“. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!)

Vražedný mutant (2018) odpad!

Film ako paródia na Straight Outta Compton . Neskutočne slabý scenár, ešte slabšie scény, dialógy a „herecké výkony“. Film, ktorý v tejto forme je absolútne zbytočný. (Preč od toho!) Osobné hodnotenie: 30% (odpad!)

He Knows Your Every Move (2018) (TV film) odpad!

Neskutočne slabo natočený film, kde herecké výkony nedosiahnu ani požadovaný minimum. (100+1)krát sfilmovaný príbeh, ktorý v tejto konkrétnej forme vie pripomenúť len to, aby sme si dávali pozor na tú malú kameru v PC. Osobné hodnotenie: 40% (odpad!)

Kim Possible (2019) (TV film) odpad!

Filmové spracovanie známeho Disney seriálu . Výsledný film je ukážkou toho, ako by sa nemali točiť filmy na základe Disney seriálu. O náročnosti príbehu ako aj o hereckých výkonoch je tu zbytočné hovoriť, pretože tie tu prakticky neexistujú. Aj 3x by som si rozmyslel, že či niečo také nechám vidieť (mojim) deťom. Nadšenie S. Stanley chápem, ale to tu nestačí. Osobné hodnotenie: 40% (odpad!)

Dead Trigger (2017) odpad!

D-ový zombie akčňák so slabým scenárom a hereckými výkonmi. V podstate PC hra z konca 90-tych rokov má (pravdepodobne) lepšiu grafiku a lepší príbeh. Vybraná rola pre D. Lundgrena vyhovuje a je vidieť, že ho to aj baví. No ďalšie pozitíva neviem povedať (hlavne o záveru). Osobné hodnotenie: 48% (odpad!)

Holmes a Watson (2018) odpad!

Ja osobne nemám obrovské problémy s filmami, v ktorých účinkuje W. Ferrell. Ale táto „paródia“ na S. Holmesa (a Dr. Watsona) je jeden z tých najhorších čo som videl. Takmer bez fantázii zosmiešnenie toho, čo by fakt zaslúžil tzv. inteligentný humor – inými slovami paródiu. Som zvedavý, že čo „motivovalo“ R. Hallovu, R. Fiennesa a H. Laurieho účinkovať v tomto „filme“. Zbytočne natočená „vec“. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!)

Černovik (2018) odpad!

Nefungujúci sci-fi z Ruska, ktorý má možno ešte väčšie ambície ako podobné Hollywoodske výtvory. Nepremyslený príbeh, ktorý krváca z mnohých rán. Nepresvedčivá koncepcia, ktorú „lacné“ PC efekty nedokážu zachrániť. Herecké výkony komentovať (radšej) nebudem. P.S.: Vždy sa snažím nedať to najnižšie hodnotenie, ale tu som si fakt nemohol inak pomôcť. Osobné hodnotenie: 39% (odpad!)