Upgrade (2018)

Znepokojivý pohled na společnost, která fetuje high tech vynálezy.

Potomek (2019)

Přemýšlel jsem, ale na tři hvězdy to nedosáhne. Jedna lekačka, co zafungovala, solidní scénář, ale prostě mě to o svých kvalitách nepřesvědčilo.

Polaroid (2019)

Skvělý scénář, pár lekaček, dobrá atmosféra..... lepší tři hvězdy. Doporučuji.

Mercy Black (2019)

Sympatické, ale dost předvídatelné dílko, od kterého jsem si hodně sliboval, ale dostal jsem jen dva dobré záběry. Hodnotím jako lepší dvě hvězdy.

Await Further Instructions (2018)

Navzdory velmi nesympatickým hercům jsem vydržel do konce a rozhodně nelituji. Tři hvězdy si to zaslouží.

Trhlina (2019)

Parta feťáků běhá po lese a má schízu. Taková píčovina.

Řbitov zviřátek (2019)

Sympatické dílo, které neurazilo, přestože je trochu prvoplánové. Režisér věděl, co dělá a já dávám lepší tři hvězdy.

Čerstvý vítr do kongresu (2019) odpad!

Tahle pomatená žena si nezaslouží žádný dokument. V New Yorku zmařila miliardový deal s Amazonem, přišla se směšným ekologickým new green dealem který řeší věci typu pšoukání krav a upřímně? Měla zůstat barmankou, to ji určitě šlo dobře.

Living Among Us (2018)

Jsem rád, že mě neodradilo nízké hodnocení. Tento film mě opravdu zaujal. Až na pár záběrů je to jedna pekelně zábavná jízda. Skvělý found footage horor.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

První série určitě navnadila, ale je pomalejší. Souběžně se však rozehraje několik partií, které postupně gradují a víc mě vtáhli do děje. Tři hvězdy. Druhá série je o třídu lepší. Vizuál je impozantní, vidět Berlín ve vší té krásné obludnosti, jak o tom snil Hitler, bylo fascinující. Čtyři hvězdy.