Je vianočný deň, keď sa rodina Milgramovcov prebudí a nájde tajomnú čiernu látku obklopujúcu ich dom. Niečo mimoriadne sa deje priamo pred ich dvermi, ale čo presne? Priemyselná nehoda, teroristický útok či jadrová vojna? Po desivých argumentoch zapínajú televízor a zúfale čakajú na nejaké informácie. Na obrazovke sa objaví správa: „Zostaňte doma a očakávajte ďalšie pokyny“. (dixx)

Isomut odpad!

Keby existovala nejaká mierka stupidity, tento film by stanovil latku veľmi vysoko. Takmer každá postava trpí istým defektom osobnosti, takže by bola len otázka času, kým by sa vykynožili aj sami bez pomoci prírodnej nehody. Toľko nenávisti už od začiatku filmu a hlavne nám to pekne ukazuje, ako má televízia navrch pred čistým rozumom. Ale nie že by sa dalo od britskej produkcie čakať niečo svetoborného. ()

*CARNIFEX*

Postupne gradujúca, vzťahová "drama", zaobalená do neobyčajne originálneho "konfliktu", ktorá nečakane solídne, zaujme najmä svojim námetom. Nič iné, divák očakávať nemusí, lebo nič iné - ani nedostane. Ako niečo, s čím sa človek len tak ľahko nestretne, "Await Further Instructions" poteší. No filmom, ktorý by mal "navždy" utkvieť v pamäti, sa zrejme (nikdy) nestane. Záver je už celkom slušná, béčková, sci-fi absurditka, a tak to priemerné hodnotenie - asik plne zaslúžené. ()

misterz

Fantastický nápad a obrovská porcia napätia a atmosféry, ktorá bola živená zvedavosť dráždiacimi otázkami. Len škoda, že tie odpovede na ne neboli podľa môjho gusta. Záver bol pre mňa dosť veľkým sklamaním - nedoriešené, nedomyslené a hlavne totálna konina. Na druhú stranu som sa ale skoro celý čas kráľovsky bavil, napnutý ako guma od trenírok. Slabší nadpriemer. 70/100 ()

xLIGHTx

Nenápadnejšia snímka z r. 2018, ale feeling znepokojivosti značný. Herecké osadenstvo prijateľné. Ono, celý príbeh by sa možno dal spracovať aj ako jedna epizóda (opäť spomínaných) Krajných medzí alebo iného seriálu. Temný, sci-fi, mysteriózny (neskôr aj dosť hororový) príbeh širšej (a pekne rozhádanej) rodiny, odohrávajúci sa počas Vianoc v Británii. Pár momentov bolo pomerne silných a desivých. Paranoidná atmosféra by sa dala krájať. Ale záver imho nebol vôbec ideálny, to je škoda, lebo to mohla byť väčšia pecka. Za štyri slabšie káble, ehm, teda štyri slabšie hviezdy. ;) (Alebo tri silné.) ()

SeBig odpad!

91 minut = v tomto případě věčnost. “Rodina” plná kreténů dostanou skvělý vánoční dárek..příležitost povraždit se mezi sebou wtf. Co slovo, to hovno, co postava, to totální čurák..celý tohle hovno nemělo vůbec vzniknout. Ten konec jsem už fakt nepobíral.. SPOIL; z TV roste strom, co chce aby ho uctívali mimina. To je shit. + bonusová scéna; nahatá prdel Davida Bradleyho. Skvělý. ()