Pyramida (2014)

Velmi efektní snímek, který vás strhne svou atmosférou. Za mě bezesporu tři hvězdy. "Záporák" se navíc povedl.

Emergo (2011)

Film má zajisté svoje dobré chvíle a funkční lekačky, takže bez velkého rozmyslu dávám tři hvězdy. Nevím, co víc čekat od paranormal hororu.

The Tunnel (2011)

Napínavé, pozvolna na vás doléhá tísnivá atmosféra podzemních chodeb, ve kterých číhá zlo. Dokumentární formát, který se skrz found foutage objevuje, mi moc nesedl, ale jinak se mi tento snímek líbil.

Skrýš (2010)

3 hvězdy s odřenýma ušima... nejedná se o horor, ale spíše o mysteriózní triller. Pointa zajímavá, postupně se rozvíjí, diváka vtáhne do děje.... ale místy to bylo hluché a stopáž mohla být kratší. Výkony herců dobré, škoda že to nepřešlo do exorcismu nebo paranormal tematiky.

7500 (2014)

Ten twist byl dobrý, ale na 3 hvězdy je to málo

Poslední premiéra (2008)

To jsem se zase jednou nechal nachytat reklamou. Film sice nepostrádá atmosféru, napětí... lekačky.... ale nic z toho vůbec nefunguje.

Clona (2008)

Zbytečný remake, který mě nezaujal. Slabá atmosféra, žádné lekačky, průměrný scénář.

Nezvaní hosté (2011)

Souhlasím s Verbalem... jako horor to naprosto nefunguje. 2 časové osy příběhu sice vytvářejí jaksi zajímavou kulisu, ale tím všechno zajímavé, co se o filmu dá říct, končí.

Cassadaga (2011)

Exploitation část funguje dobře, nápad s panenkami je nechutný, avšak paranormal část nefunguje ani trochu a hluchých míst je opravdu hodně. Určitě bych dokázal těch skoro 110 minut strávit lépe.