morbido

morbido

metal & core

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.9.2013  00:48

Celú dobu na film čučim s priblblym úsmevem na tvári a spokojne si chrochtam jak pekne si to tam po jednem umírajú,Úsmev a nadšení prakticky celú dobu a už už sa schyluje k finále a dúfam že nesklame a že filmu plesknem plné hodnotení.lenže holt moje očekávaní záveru sa jemne lišili od predstavy tvúrcú.moc vážne moc sem dúfal -SPOILER- že sa mu podarí zabit Jamieho alebo aspon odpálí jeho rodinku -SPOILER- ale bohužel presný opak.a já naivný sem sa fakt tešil že si Gerardo na konec prichystal velkolepé krvavé finále.No budiž všetko nemože byt podla našich predstav aj ked tá moja je možno trošku mimo a možno sem trošku j*bnutý ale jednoducho vždy sa radši priklonim na tú špatnú stranu.Takže jedno velké mínus aka 4*.

• 14.7.2013  20:03
    Hostel (2005)

V krátkosti...nuda.Film který si musí človek pustit tak 15-krát aby sa dopracoval ke koncu, (a stejne pulku stopáže musí pretočit) si iné hodnotení jak ODPAD! nezaslúží.

• 22.2.2013  01:11
    Rumah Dara (2009)

Ladies and gentlemen!Let me introduce you the most gayest stare in Indonesiaaaa!!!!Ano nekteré veci v temto filme byli na slušnej úrovni(gore) ale(velké ALE) teploško s hypergay pohledem, nadludskú silú a schpnostama chucka norrisa začali v momente zrážat tento film smerem ke kanalizácii.Ne nemam to rád je to trapné.Dobre dajme temu že žijez ludkého masa dlúhoale to hned musí byt schopnostama mimo ludské možnosti?Keby tam byl vyrisovaný borec typu MMA fighterú alebo obrovská korba pochopil by sem to,ale toto je jednoducho výsmech.Asi nechápem mentalitu tychto ludí.Možno sem byl zaujatý proti temtuto filmu od začátku ale čekal sem fakt víc vzhledem k hodnotení.Vim nemožem čekat nejakú realitu u tehoto žánru ale jednoducho mna to vytáčá a kvúli takymto chujovinam si film nevychutnam.Navíc tá stára(v reáli mladá) kunda je na chuckovej úrovni též a nvíc disponuje najotravnejším a najdebilnejšim hlasem co sem za poslednú dobu počul.Ostatný prehrávajú jak zákon káže a celkovo čim víc ubéhá stopáž tym víc s ipreju aby film už skončil.Zopakovat si to určite nezopakujem a horrorovej exotike sa pro istotu též budem vyhybat.

• 28.1.2013  15:49

Peter je idiot.Clara je frigidná hysterka.Spolu tvorá pár dementú a idú na pláž.Už sa z ní nikdy nevrátá.Chvalabohu...

• 23.1.2013  23:47

Bravo pane Tarantino!Bravo!možno to bylo kinem ale jednoducho sem zostal príjemne prekvapený.V krátkosti tady nic nechýbalo.Herci par excellence neni tam co vytknút na čele s Christophem Waltzem podali výkon jak sa patrí.Už dlúho sem nebyl tak príjemne prekvapený všetkýma zúčastneníma.Top scéna Ku-Klux tam sem z chuti zasmíl.Jak sem rekel nechýbá tu nic a aj ked sa tento koment stratí medzi stovkama možno tisícama inych nedalo mi nepjet chválospevy na toto veledílo.Samozrejme krvi je tu dostatek což je zas a znova plus Djanga.Jo a miluju ten úžasný redneck prízvuk.je tak špatný že si ho musíte zamilovat.Django máš to za plný počet.

• 23.1.2013  00:25
    Trauma (1993)

18-ročná Asia je tu k zežraní.To je najvačí plus filmu :D Giallo sice neni muj šálek kávy ale usledovat sa to dá.Pro fans žánru a Daria Argenta sice asi nic prevratné ale pro mna fajn odreagovaní na dluhý zimný večer.Jo a už sem rekel že Asia je tu k zežraní?

• 23.1.2013  00:14
    Fantom opery (1998)

Možno sem to nepochopil ale z mojeho pohledu je toto strašná pič..ina.Atmosféra nula bodú a navzdory temu že sem nečekal nic film spadel hluboko pod úroven kterú sem si byl schopný pripustit.Fantoma v klide mohel hrát aj legendárný model Fabio to by to bylo aspon vtipné.Neco tak otrasné sem už dlúho nezažil pro istotu sem film po 45 minutách začal preskakovat lebo predstava že s nim mam strávit další hodinu byla horší než výkon Asie Argento.Mam sice slabost pro túto ženštinu ale toto byl neopísatelný shit.Nevim či byl ve scenári kladený dúraz na prehrávaní alebo byla celú dobu sfetovaná a mimo tejto dimenzie ale výkon to byl hodný zepar facek.Nebyt par momentú pri kterych sem sa z chuti zasmíl(dúfam že to bylo myslené jak vtip lebo vážne to brat nejde) by to byl pád hluboko do smrdutych odpadovych vod.

• 4.12.2012  17:12
    House (2008)

Eeeeeeeeeeh...Tady to nekdo posral.Za prvé obsah filmu nesedí což by nejak zvlášt nevadilo lebo príbeh nezačíná honičkú ale klasickým nudnym: stratil sas,dávaj pozor málem sme havarovali.a nakonec ich nekdo pošle skratkú do prdele a stratá signál na mobily.bleeeek.Proste klišoidná blbost bez jediného originálného nápadu.Potom sa to celkem rozjede a film má celkem atmosféru nacož začne byt zdlúhavý a nudný.No a tym koncem to naprosto zabili.Vzpínal sem ruky k nebu a ptal sa sam seba na jakú to p p p p p...ičovinu sem sa to zas dal.Poslednych 15 minut sem iba hledel na čas kedy že to proboha skončí a proč to ukončili tak dementne predvídatelne,Des.Škoda Michaela Madsena ten už je dávno za zenitem a aj ked sem film zehnal hlavne kvúli nemu nezachranuje ho skúr ho tahá dole lebo jeho charakter byl bez známky chaizmatu a aj tych par minut co je na plátne akurát tak vytáčá.

• 27.7.2012  08:03
    13 duchů (2001)

Už dlúho sem si nepríl aby všetky hlavné postavy dojedného tym pošli tym najhoršim možnym spúsobem.Minimálne pul film sem mnel v hlave jednu vetu : ZABITE UŽ NEKDO TEHO KRPATÉHO SKU...SYNA!!!Ach bože jak já neznášam americké rodinky rádoby hrdinstvo a happyendy.Hovadská sračka.Pred odpadem to zachánilo zepar smrtí.Zbytek naprosto pominutelný zbytečný rádoby horror rádoby komédia.

• 26.7.2012  14:14

Tak to už je neco iné jak jednička.Zatimco prvý díl mnel neco do seba ve dvojke sa Tom Six snaží byt iba úchylný fekalista.Martin je znova výstavný kus ludskej karikatúry ale charizma dr.Heitera jednoducho nemá.Nešahá mu ani po paty.A to je chyba.Lebo sledovat hodinu a pul upoteného,sádelnatého skrčka prestane rychlo bavit.No ale nejaký namakaný svalovec by neplnil tú úlohu správne tak to vlastne ani nemožem vyčítat(aj ked chcem :D ).Takže konec koncú film asi plní svuj účel.Neverim že vznikel z nejakej pohnútky umelcovej duše ale jednoducho nekdo chcel šokovat.Osoby se slabšim žáludkem samozrejme uznale vrhajú obsahy žalúdku do záchodovych mis a dekujú majstrovi Sixovi že ponechal film černobílý aby na stupnici hnusu nevystúpil ešte výš.Já sem si zatim v klide dojedel svuj obed dopil kapitána s kolú a spravil kafe pričem sem sa občas pousmíl na nejakem nápade či gore scéne.Hodina a pul ubehla a já nevim jak to ohodnotit.Na jedinčku to nemá 4* si to jednoducho nezaslúží a ODPAD to byt nemože lebo to je remeselne zvládnuté a film dokonale plní účel pro který vznikel.Takže zlatý stred 2* a nabudúce Tomášku méň masturbovaná a víc horroru by sem prosil ;D

• 25.7.2012  18:37
    Narušitel (1989)

Prúmerné B-čko s nijak zvlášt citelnú atmosférú.To že to neni tak jednoznačné jak sa celú dobu zdá mi docvaklo celkem rychlo takže zvrat a pointa mi nedošli nejak zvlášt nečekané a v temto žánri ani nic neobvyklé.za plus sa dá počítat zepar vražd a gore.Samozrejmost je místama debilné chovaní postav ale to už je v horroroch celkem obvyklý jav zvlášt ked vezmem v potaz ročník tohto filmu.Koneckoncú nic sem nečekal nic sem nedostal.Slabé slabunké 3* pac a pusu a dúfam že už Intrudera nestretnem...

• 25.7.2012  08:55
    Sentinel (1977)

Rosemary´s baby?Nebláznite.RB je roztahaný a nudný.Sentinel oproti nemu celkem dobre odsípá a to hlavne asi díky temu že je o 40 minut kratší.co víc tam pridávat?Stopáž navíc by film strhla do vod nudy.Takto je to fajnový okultný horror a pro milovníkú žánrú chutovečka.Navíc Cristina Raines je velmi pohledná baba(aspon teda byla :D ) takže sa na to její pobíhaní v nočnej košelke príjemne kuká.Možno sem jediný ale keby sem mnel odporučit RB alebo Sentinela tak určite odporučim Sentinela.A treba si mna zato aj ukrižujte.

• 25.7.2012  08:45
    Dům II (1987)

Ach ty vole to je zas blbost.Prvá polovina film je nefalšovaná nuda.To obrovské nutkání vypnút film sem prežil iba tym že sem sa venoval omnoho zábavnejším činostam(treba sem si ostrihal nehty na nohách).Druhá polovina už byla trošku zaujímavejší a občas sem sa aspon zasmíl.Popravde to ale skúr nebylo na gagoch samotných ale na primitívnosti ich prevedená.A ešte pravdepodobnejší je že za tym úsmev sa skrývala otázka: toto mna má rozesmít? ....takže dohromady o horrory tady nemože byt ani reči.Fantasy to je ale hodne b-čkové a slabé a komédia hodne ale hodne primitívná.Takže slabé 2* a celkovo nedoporučitelný film nikomu.Nemyslim si že by to nekoho mohlo bavit a tak vysoké hodnotení(67% je fakt prehnané) vúbec nechápem.

• 16.1.2012  12:47
    Smash Cut (2009)

Nekterym ludom to fakt jebe.Kukali ste z okna ked ste mneli film pustený?Stačila mi pul hodina.Nedalo sa to vydržat.JASM to vystihel.Amen.

• 16.1.2012  11:55

Miluju takéto otrasné výtvore :D Markíza sobota dopoledna.Pred odpolední smenú dokonalý výplach.Doslova splašky.Je to tak špatné že to je radost sledovat.Bože to je taká blbost.Výkony žádné, efekty na úrovni rokú šedesátych, scenár dopisoval scenárista na WC počas prestávky v natáčaní no proste WOW...toto prosim pekne neni katastrofický film ale katastrofálný...zaslúžený triumfálný ODPAD :D

• 30.12.2011  21:09

Samozrejme že Sherlock Holmes neumre...šak je predsa Ironman :D

• 12.12.2011  16:31

Ach tak ospalej díry sem sa tak dlúho vyhýbal až sem na nu uplne zapomnel.Taže 12 rokú od jejího natočená sem sa k ní konečne dostal.Neskoro ale predsa.A treba uznat že remeselne je film fakt pecka.Nejsu fanúšek Johnnyho nevadí mi ale nevyhledávm ho ve filmoch.Ale jeho priposraný Ichabod Crane je zahraný s chutú a je to poznat proste sem mu to zežral.Co sa týká Christiny Ricci tam sa neni čemu divit tá sklame málokedy.Je proste tak divne púvabná.Zapamatovatelná.Ale hlavne pani herečka.No a konec koncú ospalú dírú si Tima Burtona musim pridat do oblúbenych režisérú.Či chcem alebo nechcem. :D

• 12.12.2011  16:25

Kedysi sem to žral ale na rovinu mohel sem mnet 8-10 rokú a to už predsa je nejaký čas a film hodnotim v súčasnosti.Proste už to neni to co to bývalo.Málo který "vtípek" sa ujme.Je mi jasné že nekoho to može bavit ale ono to fakt neni vtipné.Proste na film sa kukat dá ale jak komédiu to rozhodne brat nemožem.Vtipy sa proste mínajú účinkem.Jedinym pozitívnym bodem je asi Christina Ricci.Jak asi ve všetkem v čem sa objaví.Hold jak decko proste zežerete kdeco.

• 16.11.2011  13:45

Banda vyjebaných sfetovaných čurákú, neproduktívný odpad dílujúcí fet a okradájúcí ostatných má byt hlavnýma hrdinama?Díky ale to né.Ano v kdejakych filmoch je hlavný hrdina vyšinutý psychopat,uplný magor, úchylák a já nevim co všetko ale proste to berem iba jak filmovú postavu(samozrejme tu medzi nama pobíhá aj dost takych a určite s nima nesympatizujem).Tady je hlavný problém v tem že to je až moc reálné.Né emzáci, ale táto "mládež" je monštrum.Nebudem sympatizovat s nekym takym.To je proste problém né iba tehoto filmu ale tehoto sveta.Celú dobu sem dúfal že tych spratkú zmasakrujú(par svetlych momentú, teda smrtí naštestí najdeme).Místo teho sa tvúrci v návali politickej korektnosti a (ne)rasizmu rozhodli glorifikovat odpad likvidujúcí tento svet.Je mi z teho špatne...film sam o sebe by byl prúmer ale takto to proste nemožem hodnotit.Svedomí mi to nedovolí.Tak.A včil mna možete zasypat nadávkama a urážkama ale všeci víme že to tak proste je... 1* za Nicka Frosta...

• 14.10.2011  14:54
    Ulice (TV seriál) (2005)

Netreba videt ani jeden celý díl aby mi bylo jasné že to je klasický novácký odpad.Približne 20 minut co to iba hrálo na pozadí mna utvrdili v tem že tv nova je majstr v fekálnej televíznej tvorbe.Ach bože nechápem ten primitívný národ co to pravidelne sleduje.To sme fakt až v takych sračkách?To je fakt ten národ tak blbý?Apokalypso proboha pohni si...

• 14.10.2011  14:14
    Van Helsing (2004)

Blábol...strašný otravný blábol...Neni co dodat dokonale to vystihuje komentár od uživatela Lima. 1* nic víc si to nezaslúží.Odpočívaj v pokoji drakulo a už sa radši nevracaj.Blééé

• 18.9.2011  23:03
    Želvy Ninja (2007)

Nevim jak to mam chápat....Jedna z najnudnejšich, najbezduchejšich a najbezvýznamnejšich vecí co mna tento rok stretli.Odpad to neni iba z dúvodu že na Iné odpad filmy sa to fakt nechytá.Navrhujem zmenu na NUDA korytnačky.

• 8.9.2011  12:01
    The Horseman (2008)

Pekne krásne syrovo...žádné hi-tech sračky, žádné nadludské bojové umení proste a jednoducho nasraný fotr si potrebuje vybit frustráciu ze smrti dcéry...takže si myslim že nejsú na míste komenty typu to nebylo správné človek v takemto rozpoležení neni schopný rozmýšlat.V mojem prípade by to bylo naprosto stejne.Bod dole za občasné nelogičnosti...

• 6.9.2011  09:58

Otrasné výkony, dialógy, dej ...Ale tak nic sem neočekával nic sem nedostal nezostávam sklamaný.Hodinu a štvrt sem zabil takže prakticky vzato film splnil svoju úlohu.Ale vážne horror to neni.Potažmo asi ani film.Bod za duo Ashley Laurence - Jeffrey Combs.

• 6.9.2011  09:54
    Sexykiller (2008)

Tento film je prosim pekne naprosto strašná, nudná a špatná p...ičovina.....a né ona neni sexy je to hnusná tuctová baba(proti gustu...ale fakt proboha šak tá ženská je fakt jak barbie..hnusná umelá ani minimum prirodzenosti) která postrádá minimum sexepílu.Ani komédia ani horror.Gore nula bodú a vtip sa neujal ami jeden(nejsem si istý či tam vúbec nejaký byl).Naprostá strata času.THIS MOVIE SUCKS !!!

• 22.8.2011  16:46
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Navrhoval by sem zmenu názvu na Plešatý pičus co si myslí že je boh VS. banda čurákú co si nechá srat na hlavu enem aby byli v tv ... úžasná ukážka nevkusu a teho jak primitívný náš tupý národ je....naservírujte im sračky a oni ich s povdekem zkonzumujú.Slovama DR. Huberta J. Farnswortha : '' I Don't want to live on this planet anymore '' ...

• 20.7.2011  13:43
    Tichý dům (2010)

Hmmm...nevim...dojmy z la casa muda mam dost zmíšané.Z velkej míry za to može muj dementní bratr.Hold nemožete si užit film pri kterem má nekdo neustále debilné poznámky, prijebané komenty alebo vydává zvuky dementního orangutána.Takže by bylo vhodné si ho pustit znova o samote bez zbytečnych poznámek a neustálého rušená ze strany človeka jehož IQ dosahuje pravdepodobne iba výšky jeho veku.Místama mnel la casa muda dobrú atmosféru a umym si predstavit že byt sam a byt večer necítil by sem sa príjemne.Místama zas ale nudí...takže čas(alebo skúr další projekcia jestlik ní nekedy dojde) ukáže...

• 20.7.2011  13:31
    Rabid (1977)

Škoda teho nevyužitého potenciálu.Idea by ušla ale bohužel spracovaní je dosti nudné a nevýrazné.Ten nápad bylo treba rozvinút lebo iba chvilku po skončení filmu si prakticky polovicu nepamatam.Za týden budem vedet o čem ten film je iba zhruba.Což je škoda lebo potenciál by tam byl ale hold na nudné utahané filmy bez akcie alebo výraznej atmosféry proste nejsem.

• 16.7.2011  13:36

Ach jaj ten zpev...já vim je to muzikál ale dve verzie tehoto filmu by fakt nebyli na škodu.Film sam o sebe dobrý atmosféra, prevedení, nápad.Ale nedokážem sa prenést cez ten neustálý spev.Bez neho by sem hodnotil aj vyšší.Takto iba za 3*.Hold spev ve flmoch prímo neznášam.

• 6.7.2011  11:52
    Sudor frío (2010)

??? ...boha jeho šak to byla pičovina!a dosti nezmyselná.Určite by sem sa bál dúchodcú proboha šak infarkt z nich byl cítit aj z obrazovky...ale aspon sem sa dobre zasmíl nad tú stupiditú :D

<< předchozí 1 2 3 4 5