Ctihodný občan (2009)

Celú dobu na film čučim s priblblym úsmevem na tvári a spokojne si chrochtam jak pekne si to tam po jednem umírajú,Úsmev a nadšení prakticky celú dobu a už už sa schyluje k finále a dúfam že nesklame a že filmu plesknem plné hodnotení.lenže holt moje očekávaní záveru sa jemne lišili od predstavy tvúrcú.moc vážne moc sem dúfal -SPOILER- že sa mu podarí zabit Jamieho alebo aspon odpálí jeho rodinku -SPOILER- ale bohužel presný opak.a já naivný sem sa fakt tešil že si Gerardo na konec prichystal velkolepé krvavé finále.No budiž všetko nemože byt podla našich predstav aj ked tá moja je možno trošku mimo a možno sem trošku j*bnutý ale jednoducho vždy sa radši priklonim na tú špatnú stranu.Takže jedno velké mínus aka 4*.

Hostel (2005) odpad!

V krátkosti...nuda.Film který si musí človek pustit tak 15-krát aby sa dopracoval ke koncu, (a stejne pulku stopáže musí pretočit) si iné hodnotení jak ODPAD! nezaslúží.

Rumah Dara (2009)

Ladies and gentlemen!Let me introduce you the most gayest stare in Indonesiaaaa!!!!Ano nekteré veci v temto filme byli na slušnej úrovni(gore) ale(velké ALE) teploško s hypergay pohledem, nadludskú silú a schpnostama chucka norrisa začali v momente zrážat tento film smerem ke kanalizácii.Ne nemam to rád je to trapné.Dobre dajme temu že žijez ludkého masa dlúhoale to hned musí byt schopnostama mimo ludské možnosti?Keby tam byl vyrisovaný borec typu MMA fighterú alebo obrovská korba pochopil by sem to,ale toto je jednoducho výsmech.Asi nechápem mentalitu tychto ludí.Možno sem byl zaujatý proti temtuto filmu od začátku ale čekal sem fakt víc vzhledem k hodnotení.Vim nemožem čekat nejakú realitu u tehoto žánru ale jednoducho mna to vytáčá a kvúli takymto chujovinam si film nevychutnam.Navíc tá stára(v reáli mladá) kunda je na chuckovej úrovni též a nvíc disponuje najotravnejším a najdebilnejšim hlasem co sem za poslednú dobu počul.Ostatný prehrávajú jak zákon káže a celkovo čim víc ubéhá stopáž tym víc s ipreju aby film už skončil.Zopakovat si to určite nezopakujem a horrorovej exotike sa pro istotu též budem vyhybat.

Nekonečný víkend (2008)

Peter je idiot.Clara je frigidná hysterka.Spolu tvorá pár dementú a idú na pláž.Už sa z ní nikdy nevrátá.Chvalabohu...

Nespoutaný Django (2012)

Bravo pane Tarantino!Bravo!možno to bylo kinem ale jednoducho sem zostal príjemne prekvapený.V krátkosti tady nic nechýbalo.Herci par excellence neni tam co vytknút na čele s Christophem Waltzem podali výkon jak sa patrí.Už dlúho sem nebyl tak príjemne prekvapený všetkýma zúčastneníma.Top scéna Ku-Klux tam sem z chuti zasmíl.Jak sem rekel nechýbá tu nic a aj ked sa tento koment stratí medzi stovkama možno tisícama inych nedalo mi nepjet chválospevy na toto veledílo.Samozrejme krvi je tu dostatek což je zas a znova plus Djanga.Jo a miluju ten úžasný redneck prízvuk.je tak špatný že si ho musíte zamilovat.Django máš to za plný počet.

Trauma (1993)

18-ročná Asia je tu k zežraní.To je najvačí plus filmu :D Giallo sice neni muj šálek kávy ale usledovat sa to dá.Pro fans žánru a Daria Argenta sice asi nic prevratné ale pro mna fajn odreagovaní na dluhý zimný večer.Jo a už sem rekel že Asia je tu k zežraní?

Fantom opery (1998)

Možno sem to nepochopil ale z mojeho pohledu je toto strašná pič..ina.Atmosféra nula bodú a navzdory temu že sem nečekal nic film spadel hluboko pod úroven kterú sem si byl schopný pripustit.Fantoma v klide mohel hrát aj legendárný model Fabio to by to bylo aspon vtipné.Neco tak otrasné sem už dlúho nezažil pro istotu sem film po 45 minutách začal preskakovat lebo predstava že s nim mam strávit další hodinu byla horší než výkon Asie Argento.Mam sice slabost pro túto ženštinu ale toto byl neopísatelný shit.Nevim či byl ve scenári kladený dúraz na prehrávaní alebo byla celú dobu sfetovaná a mimo tejto dimenzie ale výkon to byl hodný zepar facek.Nebyt par momentú pri kterych sem sa z chuti zasmíl(dúfam že to bylo myslené jak vtip lebo vážne to brat nejde) by to byl pád hluboko do smrdutych odpadovych vod.

House (2008)

Eeeeeeeeeeh...Tady to nekdo posral.Za prvé obsah filmu nesedí což by nejak zvlášt nevadilo lebo príbeh nezačíná honičkú ale klasickým nudnym: stratil sas,dávaj pozor málem sme havarovali.a nakonec ich nekdo pošle skratkú do prdele a stratá signál na mobily.bleeeek.Proste klišoidná blbost bez jediného originálného nápadu.Potom sa to celkem rozjede a film má celkem atmosféru nacož začne byt zdlúhavý a nudný.No a tym koncem to naprosto zabili.Vzpínal sem ruky k nebu a ptal sa sam seba na jakú to p p p p p...ičovinu sem sa to zas dal.Poslednych 15 minut sem iba hledel na čas kedy že to proboha skončí a proč to ukončili tak dementne predvídatelne,Des.Škoda Michaela Madsena ten už je dávno za zenitem a aj ked sem film zehnal hlavne kvúli nemu nezachranuje ho skúr ho tahá dole lebo jeho charakter byl bez známky chaizmatu a aj tych par minut co je na plátne akurát tak vytáčá.

13 duchů (2001)

Už dlúho sem si nepríl aby všetky hlavné postavy dojedného tym pošli tym najhoršim možnym spúsobem.Minimálne pul film sem mnel v hlave jednu vetu : ZABITE UŽ NEKDO TEHO KRPATÉHO SKU...SYNA!!!Ach bože jak já neznášam americké rodinky rádoby hrdinstvo a happyendy.Hovadská sračka.Pred odpadem to zachánilo zepar smrtí.Zbytek naprosto pominutelný zbytečný rádoby horror rádoby komédia.

Lidská stonožka 2 (2011)

Tak to už je neco iné jak jednička.Zatimco prvý díl mnel neco do seba ve dvojke sa Tom Six snaží byt iba úchylný fekalista.Martin je znova výstavný kus ludskej karikatúry ale charizma dr.Heitera jednoducho nemá.Nešahá mu ani po paty.A to je chyba.Lebo sledovat hodinu a pul upoteného,sádelnatého skrčka prestane rychlo bavit.No ale nejaký namakaný svalovec by neplnil tú úlohu správne tak to vlastne ani nemožem vyčítat(aj ked chcem :D ).Takže konec koncú film asi plní svuj účel.Neverim že vznikel z nejakej pohnútky umelcovej duše ale jednoducho nekdo chcel šokovat.Osoby se slabšim žáludkem samozrejme uznale vrhajú obsahy žalúdku do záchodovych mis a dekujú majstrovi Sixovi že ponechal film černobílý aby na stupnici hnusu nevystúpil ešte výš.Já sem si zatim v klide dojedel svuj obed dopil kapitána s kolú a spravil kafe pričem sem sa občas pousmíl na nejakem nápade či gore scéne.Hodina a pul ubehla a já nevim jak to ohodnotit.Na jedinčku to nemá 4* si to jednoducho nezaslúží a ODPAD to byt nemože lebo to je remeselne zvládnuté a film dokonale plní účel pro který vznikel.Takže zlatý stred 2* a nabudúce Tomášku méň masturbovaná a víc horroru by sem prosil ;D