Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Hlavní hrdina vypadá jako sériový vrah a Šeherezáda stále pláče. Do toho zpívají housle a citera. Je to naproto zvráceně zábavné a proto dávám hvězdičku. U mé pozdní večeře to chutná výtečně . Podívejte se na to , s takovou zábavnou debilitou se jen tak brzy nepotkáte.

Exploze (2003)

Zmatená zápletka o zmateném teroristovi. Navíc, když chce amatér zničit masivní přehradu ......Dalo by se to přežít, ale herci jsou na úrovni oblastních ochotníků .

Tunel smrti (2005)

Zde musím souhlasit s Anticquem . 19 % hodnocení je kruté nízké . Přitom jde o slušný horor , kterému snad vadí neustálá snaha o jakousi dokumentaci . I když je děj roztříštěný , návaznost na skutečné události a nasnímaná hororovost rozhodně nevytvářejí odpad , jak uživatelé uvádějí .

Krvavé stopy (2004)

Horor - to je můj žánr ! A tato krvavá a napínavá podívaná mě naprosto ukojila . Výtečně jsem si pochutnal . Navíc ještě je děj říznutý thrillerem , takže napětí se ještě zvýšilo . Příznivci takovýchto filmů budou spokojeni .

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Instruktážní film na nenávist k černým hubám . V civilizovaném světě vyvolal film určtě nadšení , na černém kontinentu nevím, nevím , jestli se vůbec promítal . Je to prakticky dvouhodinová likvidace negroidní rasy .

Americký zločin (2007)

Citlivější povahy a zejména ženy by se tomuto filmu měly raději vyhnout. Je to otřesné drama týraného dítěte. O to působivější, že se to roku 1965 skutečně odehrálo. Dlouho jsem ten otřes nemohl vydýchat .

Naivní důvěra (2006) (TV film)

Slušný thriller o vraždícím doktorovi - maniakovi , který postupně likviduje své vesnické pacienty . Teprve nová zdravotní sestra učiní zlosynovu řádění rázný konec - samozřejmě dlážděný mrtvolami . Jednoduchý děj , předvídatelný závěr , ale odpočinkově to pobaví .

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Hitchcockova dobrodružná romance o útěku postaršího seladona a vnadné blondýnky, která ale už není žádná ranní rosa. Je to sice nápadité, ale k uzoufání zdlouhavé. To správné hitchcockovské napětí přináší teprve až závěrečná půlhodina celkem dlouhého filmu. Ale 86 % hodnocení ??

Lesní duch (1981)

Tento horor , místy vypadající jako komedie , zpracovává omšelé téma " mládež v opuštěné chatě v pustém lese . " Film je poplatný době vzniku / 1981 / se spoustou nelogičností a s neustále preludujícím symfonickým orchestrem a to i v nejvypjatějších scénách . Neustále vytřeštěné oči , litry krve a destrukce přítomných však hrůzu nebudí . Ale nekonec budete spokojeni - nikdo nepřežil .

16 bloků (2006)

Výtečný akční thriller o útěku a pronásledování. Vše se děje v lidnatých ulicích a domech New Yorku . Uprchlíci jsou v časové tísni a to zvyšuje napětí. Akcemi nabitému filmu samozřejmě dominuje výborný Bruce Willis . 66 % hodnocení je rozhodně málo .