Tanec s vlky (1990)

Nemám moc rád indiánský folklor , takže s opatrnou nedůvěrou jsem čekal 15 minut co bude a najednou hledím ,že uplynuly tři a půl hodiny . Neskutečný zážitek a podívaná . Jen mě mrzí,že jsem to viděl na obrazovce a ne v kině . Další chvály rozhodně netřeba , ten zástup Oscarů mluví za vše .

Mrtvý bod (2000) odpad!

Za tu královskou zábavu jsem původně chtěl dát čtyři hvězdičky. Je to totiž tak zoufalá debilita, až je krásná. Ale stupidita dovede i nádherně pobavit. Mám dojem ,že si autoři filmu udělali z diváků pěknou srandu a to byl jejich záměr.

G. I. Joe (2009)

Tak to je skutečně jen pro ty velmi dříve narozené. Zmatená akčná kamera, nelogočnost děje , pomatené odkazy na úspěšnější filmy a chaos a chaos. Puberťáci se vyžívají, ale konzument průměrné intelignce a věku musí naříkat .

Jonáš II. aneb Jak je důležité míti Melicharovou (1988)

Něco Suchý ukradl ze Starců na chmelu, něco zcizil z West Side Story . Celou tuto pomatenost komentuje Jonáš a Melicharová a je kuriozní, že se těmito postavami živí Suchý dodnes. Jinak je to podívaná pouze pro pár pamětnických důchodců , protože ostatní ukrutně nudí . Ale i ti senioři určitě celou dobu zívají .

Hra stínů (1986) odpad!

Ojediněle se někdo předvede s mnohahvězdičkovým hodnocením . Zde ale tomu nepřikládejte význam. Film o ničem je opravdu velmi špatný .

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Tak to je velký zážitek. Obvykle nemám k vysokému hodnocení až tak důvěru, ale zde jsem se nezklamal. Majestátní námořní epos a dobrodružství o souboji dvou bitevních plachetnic je doveden do dokonalosti, včetně bitevních scén. A Russell Crove ,jako kapitán , je jedinečný . Film Vás nadchne.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Film má velmi originální a zajímavé téma. Geniální "čichač" je zde sledován od začátku kariéry po vzrušující finále.J e zajímavé a případné,že tento film nesmírně milují ženy. Zřejmě je u nich vůně jeden z rozhodujících diferenciálních znaků a požitků.

Odstřelovač (1993)

Film potěší milovníky zbraní a střelby vůbec a je mezi dalšími pokračováními zřetelně nejlepší. Úsporně hrající Berenger jasně dominuje a i zápletka je historicky možná. Napínavá podívaná tentokrát nezklamala.

Kulka v hlavě (1990)

Typicky akční Hong-Kong . Všichni se tváří vytřeštěně , asiatské ksichty nelze od sebe rozlišit a naustále probíhají honičky na způsob keystonských stážníků z Chaplinových grotesek . O nějakém až tak ději nelze hovořit , protože se neustále střílí a divák neví vlastně proč. Takže hektakomby mrtvol a hektolitry krve jsou smíchané do chuťově jednotvárného eintopfu ,který se Vám rychle přejí .

Skrytá identita (2006)

Herecké obsazení špičkové , celkově ale poněkud zklamání. Nevím , jak to film dotáhl až na Oscary . Spousta kecání a komplikovaná dějová linka až moc náročná na pozornost , takže místy se divák v ději ztrácí.