Nenávist (2004)

Je to sice působivý horor, ale chronologicky neuspořádané a časově zmateně poskládané události mě nutily k neustálému přemýšlení , která jaksi bije . A ani závěr mě to vlastně neobjasnil. Škoda - mohl to být věru ukrutný zážitek .

Bledý jezdec (1985)

Je to něco na způsob klasiky - V pravé poledne .Osamělý pistolník si to se všemi zlosyny jaksepatří vyřídí. A ujíží do dáli , jak také jinak . Ještě by to chtělo více přitažlivější a povolnější blondýnku . A všem pravidlům westernu by bylo vyhověno. Ale dá se při tom skvěle odpočívat.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Naprostým omylem jsem se zadíval na šílenou automobilovou šrotaci , ale když se objevil Simír , byl jsem doma. Tohle už má velice blizko k proslulosti Ch. Norrise. Ale ani tohle smrtící tempo mě nazaujalo déle, jak deset minut. Jedno je ale jisté - Němci mají slušnou zásobu zachovalých aut k devastaci.

Čápi s mákem (2010) (pořad)

Iveta Bartošová je tlustá , věčně přiopilá a stále se afektovaně předvádí . Dolly Buster je v ksichtě natolik obludně zbotoxovaná , že postrádá jakoukoliv mimiku . Eva Máziková je uřvaná a ukecaná a Agáta Hanychová kupodivu až překvapivě civilní a přirozená . Zvláštní kategorií je cikánka Žemberyová , která má neustálé obavy ze všech civilizačních samozřejmostí a rozváže až po náležité konzumaci . Dohromady to tedy tvoří komický a kuriozní eintopf a kdo nečeká nějakou náročnost , či uměleckost , tak se výborně pobaví .

Poslední objetí (1979)

Je to až k uzoufání stereotypní klišé - on a ona se zpočátku děsně nenávidí , stále se hádají a nakonec zákonitě skončí v posteli . Mezi tím , v tomto případě , nezajímavě plyne pamětnický thriller se spoustou nelogičností a nejasností . To všechno leze pěkně na nervy , včetně neustále obtěžující symfonické hudby .

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Zcela výjimečně se vyjadřuju k t.zv.talentové show Novy . Je to totiž taková příšernost , že ani hodnocení " odpad " zde nestačí. Tupá cirkusová podívaná , kterou velkohubě komentuje Mareš se svými oplzáckými řečmi a porota jako vystřižená z voskového panoptika je taková příšernost , že všechny dokola kolem varuju !

Nezvaná (2009)

Zajímavá studie psychicky nemocné dívky . Příběh graduje do překvapivě krvavého finále, ovšem mezitím musíte absolvovat několik hororových situací . Je to docela poutavá podívaná , zaujme a nenudí.

Prezidentův muž (2000) (TV film) odpad!

Nějak jsem přehlédl , že hrdinou filmu je Chuck Norris . Takže tomu odpovídala i moje sledovanost. Vydržel jsem se na to dívat plných deset minut. A i to stačí , aby mě to ještě dlouho strašilo .

Předčítač (2008)

Předčítač je velmi silný film. Začíná jako běžná milostná romance pubertálního panice a graduje do překvapivého dramatu , odehrávajícího se o řadu let později . Sám jsem byl nečekanou zápletkou zaskočený . Právem mu náleží Oscarová ohodnocení a následně i zdejší vysoké procento úspěšnosti . Je to velký zážitek.

Timecop (1994)

Úplná tupárna . Stále se kecá , akce žádné , pouze sporadicky se Van Damme odhodná provést roznožku , či pomatený kop. Celé to upoutá jen ty málo náročné primitivy.