• Krátkometrážní

Apokalypsa (1979)

V 4K verzii to bolo v bežnom kine väčší zážitok ako DUNA v IMAXe.

Avatar (2009)

Nebyť pár chýb... vlastne je to jedno. Avatar je kult. Cameron sa síce snažil vytvoriť jedinečné dobrodružstvo, čo sa mu s časti aj podarilo ale pozornejší divák odhalí nasledujúci dej a dej samotný nieje nič nové pod slnkom. Zatiaľ čo po dejovej stránke to mierne zaškrípalo, po vizuálnej stránke by nešlo vytknúť vôbec nič, spolu s hudbou ktorá má celom zážitku obrovskú zásluhu, rovnako ako aj úchvatná konečná bitka. Je pravda že Cameron vytvoril šalát s hneď niekoľkých revolučných filmov, ale mne Jimov šalát veľmi chutil !

Banánový Joe (1982)

Táto cesta za papiermi bola zábavná... ako to ?

Bláznivá střela (1988)

Skvelá zábava. Plno zábavných vtipov pri ktorých sa naozaj dá zasmiať na rozdiel od niektorých dnešních komédii s umelým humorom. Lesie Nielsen v najlepšej forme !

Data Stream (2008)

Asi najlepšia (alebo najkrajšia) chujovina zo všetkých, ktoré Celona vytvoril.

Divočina (2006)

Vizuálne Divočina nepriniesla nič nové, dejovo prázdnota je všadeprítomná a čo sa týka humornej stránky - absolútne bez nápadu. Niet pochýb že túto "klasickú novodobú Disneyovku" (Walt sa v hrobe obracia) celkom zatieňuje o triedu "vyspelejší" Madagascar. Nuda od začiatku až do záverečních titulkov a nuda ešte raz. 2* za 2 vtipy na ktorých som sa aspoň pousmial.

Gamebot (2012) (pořad)

:D

Goofy na výletě (1995)

Kedysi to bol môj obľúbený film. Gagy sú síce priemrné, ale celé to dobrodružstvo pobaví.