-Bomba-

Česko
Horrorový fajnšmejkr

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 17.7.2018  22:48
    Hannah Gadsby: Nanette (TV film) (2018)

Priserny. Kdyz uz dela stand up a mistama chce spis promlouvat lidem do duse, tak by to furt ale melo bejt vtipny. Jako to delal Bill Hicks. Fakt hrozny a spis depka.

• 5.9.2017  21:39
    Dekadence dnes (TV film) (2017)

Velmi shanim tenhle dokument, nema ho nekdo, klidne jen v digitalni podobe? Kdyztak mi pls napiste

• 6.12.2015  00:25

Geniální.

• 19.11.2015  03:38
    Neviňátka (1961)

Fiha, tak to byl kurva horror. Skoro vubec se mi nestava, ze bych se u horroru skutecne bal neceho jinyho nez ze se proste leknu, ale tenhle to dokazal. Ty zabery z dalky a pak necekane naopak naprosty detail ducha, bloudeni po dome v cernocerne tme jenom se svicnem (kdepak se asi inspiroval Wan u Insidius) a nehorazne napinani divaka, no nadhera. Jeden z nejatmosferictejsich horroru, co jsem kdy videl, jako ze se -Bomba- jmenuju.

• 19.11.2015  03:32
    Ptáci (1963)

Jedno je jiste - Hitchcock vedel jak natocit fakin muvi a tady to dokazuje. Je tu totiz neco pro obe skupiny divaku, pro ty, kteri nad vecmi vetsinou moc nepremysli a proste jen hltaji, a pro ty, kteri se za na prvni pohled nekomplikovanym dejem snazi videt neco vice, nejake poselstvi. Muzeme Ptaky tedy sledovat jako proste jen dobre natoceny eko horror, nebo jako pribeh s podtextem vztahu, sexu a strachu z opusteni. Ale to tu nebudu nijak zvlast rozepisovat, radsi si pustte Zizka.

• 19.11.2015  03:24
    Strašení (1963)

Jen si to predstavte - stary vrzajici dum, nocni bouchani do zdi, smich lidi uz davno mrtvych, narek deti - a vy. Nastesti jen u televize. Haunting je film, ktery ve vas po dokoukani zraje, to ale neznamena, ze si jeho sledovani neuzijete (a neprochcijete vsechny deky). Jako nejvetsi problem bych ale videl, ze i kdyz vyborne pracuje se strachem z neznama, to napinani divaka dojde az do takove faze, kdy divak zacne film podezrivat, ze si s nim jen hraje a cele to straseni je jen podvod s racionalnim vysvetlenim. Jinak ale spokojenost, podobni The Innocents jsou ale precejen o neco lepsi.

• 6.3.2015  03:57
    Skřet 2 (1990)

Prostě za pět, není nic, co bych mohl vytknout - dostanete úplně všechno, co od takovýho filmu můžete čekat :D Projekce na otrlym divákovy byla bezkonkurenční, dokonce jsem od goblina během promítání dostal okurku :D

• 16.1.2014  23:05

da best kino s Martinem Jenčem, kerej předtim pálil brčko a dal mi krábku od cigár na obraz, měl sem popkorn a kolu zero

• 31.5.2013  22:51
    Noc v Myší díře (amatérský film) (2012)

Nejhorší věc od holocaustu.

• 31.5.2013  22:49
    Tělo (amatérský film) (2007)

Mega sračka.

• 3.2.2013  11:57

Penn by si za tohle zasloužil malinu.

• 2.2.2013  12:41
    Mona Lisa & jarmark (TV film) (2011)

Pěkný dokument, ale moc krátký. Zájemcům o toto téma doporučuji si přečíst knihu Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů, ta jde o hodně víc do systému.

• 26.8.2012  19:58
    Hranice ovládání (2009)

Vydržel jsem půl hodiny, potom jsem tu příšernou sračku vypnul. Od tvůrce Kafe a cigára jsem čekal něco o hodně lepšího.

• 23.8.2012  14:07

Samotná mimika Alana Rickmana stačí na kvalitní video. :) Plus také chválím oblečení!

• 8.5.2012  16:55
    Spyz (2003)

Idioti zde nepochopili, že Spyz je záměrně tak neuvěřitelně amaterský, protože Ali G ve svém seriálu Da Ali G Show šel tento snímek nabídnout velkým filmovým studiím.

• 13.5.2011  21:06
    4teens (TV seriál) (2011)

Dopadlo to lépe, než jsem očekával. Herci nejsou nijak otravní, což je na české poměry pokrok a celé to má docela takový cool nádech. Ovšem jen takový střízlivý :). Na další díly se asi podívám a snad to bude alespoň tak dobré, jako první díl.

• 11.1.2011  15:51

Pět hvězd za důkaz smysluplnosti ateismu.

• 13.11.2010  16:40

Před chvilkou jsem se vrátil z kina a tohle byl prostě nejvíc cool film, který jsem kdy viděl!!! Ta energie, která z filmu přímo čiší mě neuvěřitelně nabila a tohle píšu ještě za zvuku našlapaného soundtracku. Všechna ta komiksovost a stylizace do videoher je prostě úžasná!!! V tuhle chvíli vím ale jedno určitě - na tenhle film musím ještě minimálně jednou do kina a co nejdřív si musím přečíst comics!!!

• 23.7.2010  20:05
    Comic Aid (TV film) (2005)

Hodnotím pouze vystoupení Derrena Browna :)

• 21.5.2010  07:19

Neberu to jako vážně míněnou adaptaci Marvelovského comicsu, beru to jako recesi. Všechno je úmělé a levné ale to mi nezabrání si aspoň trochu vychutnat tu super akční béčkovou atmošku. Na film jsem se těšil a vlastně jsem dostal to, co jsem čekal - béčko, comicsové motivy, trapné počítačové efekty a Davida v hlavní roli :)

• 14.5.2010  21:15
    Mravenčí invaze (TV film) (2007)

Haha! Čekal jsem další tuctový eko horror ale jak jsem byl rád, že jsem se zmílil. Mravenčí invaze je totiž super pohodovkou na vypnutí mozku, která se nebere smrtelně vážně jako jiné filmy, kde zabíjejí obrovští žraloci, olihně, krakatice, krokodýli, červi, piraně nebo třeba celá zoo. Prostě je to tu všechno free a jsou povoleny i takové blbosti, jako třeba samotné přenesení mravenců na letadlo v nemocném chlápkovi (jak se tam asi mršky dostaly). Nedoporučuju těm, kteří od každého filmu očekávají hluboké psychologické drama, ti ostatní (nejlépe fandové eko horrorů) nechť vstoupí a baví se!

• 30.4.2010  19:17
    Iron Man 2 (2010)

Právě jsem se vrátil z kina.. Typický příklad, kdy by se nemělo dát na názory a výčitky recenzentů a pisálků. Je sice pravda, že se tam hodně kecá ale pořád to má nějaký spád a něco se děje, nekecá se o blbostech. Velký akce jsou dvě, přičemž ta druhá na konci je bombastická, prostě super. Dabing taky není tak hrozný, je stejný jako u prvního dílu, kde mi vůbec nevadil. Právě naopak, kvůli většímu počtů dialogů je to lepší, protože by se divák neustálým čtěním titulků mohl unavit (jeden příklad za všechny - Zodiac), jinak jsem vyznavač hlavně originálního znění - sem to ale prostě pasovalo. Rozhodně doporučuju a kino navštivte. A nezapomeňte na scénu po titulkách :)

• 25.4.2010  18:20
    Sssssss (1973)

Čekal jsem typický eko horror, ve kterém budou zabíjet hadi, už první scéna převezení do Panoptika zrůd mě ale přesvědčila, že tohle by mohlo být zajímavější. A taky bylo. Začátek byl slibný ale na hlavní příšerku musíme čekat přes hodinu (!) a nakonec se na obrazovce ani moc neohřála. Je to škoda, protože zrůdy ve filmech mám rád. Další plus je za opravdové hady a že se autoři vysrali na nějaké gumáky (tu poslední přeměnu nepočítám). Kdyby to nebylo tolik natahované, tak bych dal o hvězdu víc, takhle je to jenom za dvě.

• 16.4.2010  15:39
    Seance (studentský film) (2009)

Musím říct, že nic moc, rozhodně míň, než jsem podle ohlasů a ocenění čekal. Začátek měl celkem dobrou atmosféru ale potom to začalo rapidně klesat. Škoda.

• 12.4.2010  21:44
    Past, Present & Future (hudební videoklip) (2003)

Další super edice s parádními klipy a ještě lepší hudbou. Pro fandy Roba nutnost!

• 11.4.2010  15:24
    Modrý démon (2004)

Trapárna parodující sebe sama. Odpad!

• 11.4.2010  15:23

Celkem netradiční zombiárna, hlavně na Itálii. Na rychlé zombíky jsme zvyklí především z novějších filmů a tím víc překvapí, když se objeví v nějakým starším horroru, jako je tenhle. Zombies tu totiž nejen vypadají jako škvarky, oni běhají, umějí používat sečné i střelné zbraně a dokonce přemýšlejí na takové úrovni, že dokáží záměrně otevřít výtah, aby se zmocnili lidí v něm. Snímek je to docela průměrný a je škoda, že zábavní park na konci nedostal více prostoru (narozdíl od Zombielandu). SPOILER: Úplný konec, kdy se dojde k tomu, že se to všechno jenom zdálo hlavnímu hrdinovi považuju za zbytečný, včetně definitního “Ona to byla pravda!”.

• 11.4.2010  15:22
    Měsíc 44 (1990)

Sci-fi příběh by docela šel, není to žádný zázrak ale zároveň ani přímo blbost, je ovšem nepochopitelně nerozvinutý. Celý film se děje na základně s tím, že občas nějaký ten letec vyletí na zkoušku a i ta je poněkud... nedostačující. McDowell dostal nevýraznou roli a ostatní herci byli taky nic moc. Fandům sci-fi by se to možná mohlo líbit, mně ne.

• 11.4.2010  15:20
    Upíři (1957)

Aha, a kde byli ti upíři? Nejsem asi jediný, který si řekl tuhle otázku, název je totiž poněkud zcestný. Ve skutečnosti se ve filmu neobjeví ani jeden upír a vše se točí kolem nějaké šlechtičny, která se díky svému vědci neustále mění na mladou ženu a potom zase na bábu. K tomu se docílí díky transfuzi krve stejné skupiny, prostě hovadina, nedoporučuju.

• 5.4.2010  15:17
    Krakatice (TV film) (1996)

Viděl jsem jenom první díl, protože Řitka další části nevydala :). Celkem to ušlo, děj se ale táhne a první akce je na úplném konci, takže zase nic. Po dokončení se pídit nebudu, jedině, když by to u nás někdo dovydal.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6