Koření (2005) (pořad)

Pořad se mi dříve líbil víc...dnes je již přizpůsoben "divákům novy".

Víkend (2005) (pořad)

Zajímavý pořad na který se vždy rád podívám, ale témata poslední dobou nějak slábnou.

Den poté (2004)

Úžasné záběry, dechberoucí efekty a skvělá režie. Film 2012 bude asi podobný.

Dobré ráno, Vietname (1987)

Jeden z nejlepších filmů Robina Williamse. Výborný herecký výkon, Vietnam z jiného pohledu a překvapivý zvrat... PS: doporučuji v originálním znění, protože hlas Michala Pavlata skutečně filmu nepřidá nic dobrého...

Ti druzí (2001)

Horory moc nemusím, ale tenhle je výjimkou. Vynikající Nicol Kidman a nepopsatelná atmosféra (nejspíše tvořená převážně vynikající prací s kamerou). Vřele doporučuji.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Tenhle film se nedá brát vážně...ovšem Arney je můj oblíbenec a u některých scén jsem se opravdu bavil.

Policajt ze školky (1990)

Klasika...mimochodem na Arnoldovy se mi líbí že zvládá jak akční filmy tak komedie.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Můj oblíbený film. Brad Pitt a Angelina Jolie se do tohoto snímku opravdu hodí a námět i provedení je skvělé. Jedna z nejlepších scén je stylizovaná přestřelka v supermarketu s policisty. Opravdu vynikající film.

Horem pádem (2004)

Těmto novým Hřebejkovým filmům (sociální tématika) jsem nikdy nepřišel na chuť. I když Horem pádem je jistá výjimka. Ale pořád mě to nijak nenadchlo.