Lokal TV (2011) (seriál)

Každý seriál nejako začína a keďže to beriem na vedomie tak zatiaľ dávam 3* pokiaľ bude úroveň klesať uberiem potom. Zatiaľ je to celkom pozeratelné aj keď to samozrejme nemá na zahraničnú produkciu ako South Park ani zďaleka. jedna hviezdička patrí: "Ja nejsom Miško! Ja som EGO J*BO!!!!!"

Bratislavafilm (2009) odpad!

Tomuto keby som dal lepšie ako odpad (čiže napr 1 *) tak by som musel zmeniť hodnotenia všetkých filmov čo som do teraz hodnotil o jednu * vyššie. Totálne bez deja, v podstate len chaotické prestrihy (fakt aj veľký rešpekt sa mi páčilo ďaleko viac ako toto) má to 90minut robili to o 100 rokov (obrazne) viac jak sľúbili. No do teraz som rád že som na tom nebol v kine :) a to mám 18 a som z Bratislavy

Kurýr 3 (2008)

Slabé.... vec čo ma potešila bol herec Robert Knepper a vec čo ma pobavila bola pasáž keď na vytiahnutie auta s vody použil ten nafukovací čln.... keď to tak porovnám z ostatnými kuriérmi tak je to v podstate furt celkom pozeratelné 55% z odretými ušami.

VALL-I (2008)

Nehovorím že to nieje pekné, miestami smutné a vyvolávajúce rôzne pocity, ale aj tak to bol pre mňa nudný, zbytočne natiahnutý film a ak by som to mal zrovnávať s inými perfektnými animovanými filmami (od Pixaru) tak možno ešte hviezdičku uberiem. Túto rozprávku doporučujem tak pre zaľúbených a najmenších.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Jednoznačne môj najobľúbenejší dokumentárny seriál. Keď toto pozerám baví ma to viac ako ktorýkoľvek akčný film s miliónmi efektov. Bear je chlap jak má byť!!

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Kvalitný prequel :) len mi je lúto že v druhej sérii už neuvidím Andyho....rest in peace

Bright Falls (2010) (seriál)

Pozrel som si to až po dohratí hry (pretože som o tom nevedel) je to vydarený krátky úvod k hre, čakal som, že to bude trošku iné ale bol som spokojný.

Paranoia (2007)

Dokonalá nuda. Celý čas som čakal, že sa naozaj niečo začne diať ale nič. Dokonalá uspávanka.

Spartakus (2010) (seriál)

Zo začiatku som mal pochybnosti ale tie sa vytratili po asi 3 diely. Konečne ďalší seriál ktorý ma naozaj baví. Dávam 90 %. Dnes som začal s pozeraním Gods of the Arena som zvedaví či ma nesklame a udrží si moju priazeň.

Zrcadla 2 (2010)

Toto je jeden s tých filmov ktorý nemal mať pokračovanie.... Alebo aspoň určite nie takéto. Veľmi slabé.