Sestra II (2023)

Opäť raz premarnený potenciál, ale mal som 0 očakávaní a nakoniec to bolo predsa lepšie ako prvý film. Valak konečne aj niečo robí. Budovanie napätia ale stále tak nejak nikde, najlepšia scéna a asi aj jediná kde sa niečo budovalo ke scéna s časopisami. 5,5/10

Spidey a jeho úžasní přátelé (2021) (seriál)

Pre najmenších rozhodne dobré a určite to so synom zvládnem pozerať skôr ako kopu iných populárnych rozprávok.

Les (2021)

Do tretice všetko dobré. Tento krát dávam plnú paľbu lebo je to naozaj zaslúžené po všetkých stránkach. Výborná kamera, zvuk, pacing celého dokumentu a miestami mi naozaj behal mráz po chrbte. EMF level 5 fakt nie je sranda, ešte k tomu keď je to doslova reagujúce na otázky. S týmto sa fakt neradno zahrávať.  Čerešnička na záver, presne v moment ako celý dokument skončil môj syn zaplakal do baby vysielačky, priateľka za ním vybehla ale on spal ďalej, buď blbá zhoda náhod, alebo fakt neviem, ale tiež ma solídne zamrazilo. 9/10

Chalupa (2020)

Dobrá práca chlapci, po technickej stránke výborné. Strih a kamera paráda. Škoda len, že obsahovo je to slabšie, napätie moc nefunguje, pretože sa nestihne vybudovať. Chcelo by to aj v tomto prípade noci aspoň dve, tu možno aj tri, pretože aj keby sa už nič moc nestalo tak predstavivosť môže fungovať na plné obrátky a každé malé šuchnutie môže prihnať zimomriavky. Atmosféra bola o niečo lepšia v Epidemii, vďaka tomu že sa odohrávala v otvorenom exteriéri a Úvod, jadro a záver boli v Epidemii lepšie vybalancované aj keď bola kratšia. Pomohol tomu hlavne fakt že úvod v Epidémii má okolo 3 minút. Tu to ako úvod pôsobí tak do 15 minúty. Takéto niečo by už jednoducho potrebovalo aspoň tak 40 minútovú stopáž lebo máš úvod kde dostávaš informácie, ktoré sú pre daný snímok dôležité a nemôžeš to len tak odbiť, úvod je tu spracovaný super, ak by sa jednalo o dlhší snímok, ale z celkovej stopáže 25 minút zabral viac ako polovicu a to je potom problém. Celé to potom vzbudzuje pocit, ako by sa človek pozeral len na úvod zaujímavého dokumentu ktorý je pekne natočený a zostrihaný lenže potom zrazu šup šup a koniec. Tým pádom to celé skončí skôr ako to vôbec poriadne začne. Dávam 3 hviezdy a 60%, nakoľko viem, že to dokážete spraviť aj lepšie.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Lacné jump scares postavené len na zvuku kde vás mikne maximálne v kine alebo pri vypeckovanom domácom kine. Kde je nejaké budovanie napätia? Buduje sa tu akurát v dopredu jasných a predvýdateľných momentoch kde to nemá žiadny efekt (česť jedinej dobrej lakačke ktorá je bohužial už v úvode filmu. Samozrejme koniec ani nekomentujem, to už je asi taká klasika tohoto “univerza”. Škoda, premrhaná príležitosť 45%

Like.Share.Follow (2017)

Čo ja viem videl som oveľa viac, oveľa večších s*ačiek. Rozhodne to nie je horor ale je to naozaj celkom dobrý thriller. Môže to byť aj celkom poučné pre veľké množstvo mladých ľudí. Do toho samostnatná zápletka je dosť uveriteľná a nevšimol som si žiadne vážne nedostatky ani nelogické nereálne blúdy ako to väčšinov býva. Pacing bol tiež fajn jediné čo chýbalo je viac napätia. Neboli tam ani žiadne zbytočné zvraty ktorý by mali vyvolať "WOOOW really??!" Mám pocit že tie nízke hodnotenia a hlavne odpady plynú z nasledovného: Za A. Rasizmus Za B. Nepochápavosť dnešného sveta resp. Názor typu - nechápem ako sa niekto môže pozerať na niekoho ako hrá hru alebo podobne a sám pri tom trávy zbytočné hodiny a hodiny pri TV a vymýva si mozog p***nami. Chápem, že niektorý ľudia to ani nikdy nepochopia, ale napr. pri Live streame to je aj o tom že máte interakciu s množstvom ľudí z rôznych kútov sveta a niekto napríklad nemá čas hrať tie hry alebo na to nemá stroj a tak si aspoň pozrie ako tú hru hrá niekto iný a do toho má možnosť sa socializovať s inými ľudmi a komunikovať aj so samostatným hráčom. Do toho ako Streamer môžem povedať, že aj pre druhú stranu je to super spoznávať množstvo nových ľudí a analyzovať ich názory na rôzne veci a podobne.... Za mňa v pohode počin a že to tu má taký hejt som ochotný dať tomu 4* inak by som dal 3* .

matka! (2017)

Úprimne pri zhliadnutí tohoto filmu si nie som istý tým či som viac znechutený, zmetený,prekvapený alebo ohúrený.... prvá polovica vo mne prekvapivo extrémne vyvolávala pocit nechute a nenávisti a strachu kvôli neželaným hosťom presne tak ako to preciťovala hlavná postava..... druhá polovica bolo miestami až extrémne prepálené psycho, že som sa nestačil diviť a je neskutočné ako moc som si prial aby na konci spravila to čo aj spravila WoW. najhoršie že v tom filme veľa vecí človek čaká že sa stanú a aj tak ho to dostane. 85%

Epidemie (2018)

Chalani to zvládli veľmi dobre po všetkých stránkach, jediné čo by som chcel je aby to ešte pokračovalo. Veľmi dobrá atmosféra, kvalitný strih aj audio. Je to nesílené/prirodzené, tajomné. Dokonca si dovolím povedať že týmto počinom sa veľa mladých môže začať viac zaujímať o históriu svojej zeme a napríklad kludne aj o iné zeme a mory ktoré ich trápili. Menší SPOILER ALERT: Plný počet hlavne aj za to že vďaka neodhaleniu ostáva strach z neznámeho a tým pádom môžete nechať pracovať svoju fantáziu. HannyS

Avengers: Infinity War (2018)

Momentálne, hneď po dopozeraní sa k tomu ani neviem vyjadriť.... musím to vstrebať wow...

Spider-Man: Homecoming (2017)

Konečne poriadny Spider-man ktorý je presne taký aký má byť! Škoda len zbytočných zmien ostatných postáv ale tak chápem to. PS: verbal strácaš dych už sa pri tvojich komentároch človek ani nemusmeje lebo sú strašne nasilu nevtipné (hlavne tie pokusy preložiť a skomoliť mená či názvy) :/ škoda bývala to sranda čítať ale už je to tá istá nuda dokola :( Presne taká nuda a zbytočnosť ako podľa teba tento film.