Kameňák 2 (2004) odpad!

nejzvrácenější humor nejhoršího kalibru. než hrát v tomto filmu, tak se raději zastřelit!

Kameňák (2003) odpad!

jak může někdo něco tak ubohého natočit? je to k bliti...

Pohrdání (1963)

bohužel mi nic neříká tento film. Buď Godardovy filmy zbožňiju, nebo se u nich moc nechytám. Film mi dost připomíná Truffautovy snímky, ke kterým cítím podobný názor, jako ke Godardovi

Ostrov (2000)

Excelentní snímek korejského režiséra, kterým se proslavil. Film o pozvláštním hotelu, který prakticky není ani na zemi ani na vodě, ale přesně na něčem mezi - hausbot. Laska hoteliérky k jednomu z klientů začne být až neústupná, jakmile se u ¨"jejího" vyvoleného objeví prostitutka. Jediná možnost je tuto ženu zavraždit. Film, který ve kterém se vyskytují brutální scény je opravdu originálním dílem. Beurální scény snad trhnou i člověkem, který jinde vydrží hodně. I např. zabíjení ryb a jejich týrání není úplně chutné. Ale film je skvělý a má svou originalitu, proto plné hodnocení.

Barabáš (1961)

Tento film mě dostal stejně jako Ben Hur, biblický příběh pojatý z jiné strany, než jej člověk zná, kde Ježíš Nazaretský je "jen ve vedlejší herecké roli". Vychutnával jsem si tento film a těm, kdo o Bibli a její příběh mají rádi rozhodně doporučím.

Malý Buddha (1993)

Pro mne tento snímek má velké kouzlo a z mé strany nejde hodnotit jinak, než jak hodnotím. Je malým úvodem do tajemství budhismu a film mě naprosto dostal.

Pension pro svobodné pány (1967)

Bohužel tento druh komedií mi až tak moc nesedí. Není to můj styl. ale tím rozhodně nechci říct, že film je špatný. Je to jen mlj subjektivní dojem

Hombre (1967)

Průměrný koukatelný western se skvelým Paulem Newmanem. klasická zápletka kdy banditi přepadnou dostavník plný cestujících, ale vždy banditům se něco musí zkomplikovat:-)

Země hojnosti (2004)

styl německého režiséra se mi zamlouvá. Film o paranoidním veteránovi z Vietnamu, který jako symbolem reprezentuje americký národ podezřívat každého, kdo je oděný jinak, než jak je americký zvyk. Film se mi opravdu líbil, nemám co filmu vytknout, ale i tak hodnotím druhým nejvyšším stupněm

Zběsilý útěk (2006)

Škoda, že si režisér neodpustil scénu na ledě na stadióně. Jinak bych hodnotil plným počtem. Ve filmu se mi líbila časová nekontinuita, která sice se v pár snímcích již objevila, ale tady byla podle mě svým způsobem originální