• Krátkometrážní

Instantní smích (1979) (TV film)

Přišlo mi to spíš smutný, než legrační. Ale Atkinson je Pán!

Nedotknutelní (2011)

Co na to říct? Mně se to prostě doopravdy líbilo. Bylo to milé, dojemné, docela i originální. Nebylo to nijak Francouzsky úchylné, a bylo to strašně pěkně zahrané. Vtipné, až nečekaně, zajímavě pojaté. Takže já jsem se dost bavila, a navíc tak nějak na úrovni. Vůbec mi nevadilo že to takhle v životě nechodí, a málo sentimentu jsem ocenila. Doporučil mi to kamarád, tak jsem mu zase vděčná za pěkný zážitek. Naneštěstí to bylo tak úspěšné, že se Američané hned pustí do svého remaku! Už se (ne)těším!

Hračičky (2011)

Podle mě trochu nevyužitý nápad, ale OK, může být.

Dogova sólo mise (2009)

Je to spíš vystřižená scéna z Up, než vyloženě klasický Pixarovský kraťas. Ale je roztomilý, a jsou v něm perfektní psí hlášky.

George & A.J. (2009)

Trošku bizarní, ale drzé a milé.

Vaši kamarádi hlodavci (2007)

Můj mladší brácha je z toho paf. Já se zase něco přiučila, a hlavní přece je, že to baví děti. A mimochodem, ta písnička je příšerná!

Polojasno (2009)

Zase nádherný, a smutný!

La Luna (2011)

Nádherný, originální, kouzelný.

Den & Noc (2010)

Krásné, a není to kvůli Havlovi.

Hračky (1992)

Chacha, armádě a vojákům to pěkně natřeli! Zajímavá podívaná! Mě se líbila výtvarná stránka filmu, továrna, kostýmy, vůbec celý svět který vymysleli okolo továrny, mi přišel hodně originální a zábavný. A ku podivu to bylo i dost vtipné, nejen Robin Williams který tam byl za toho vtipného, ale mě tam přišla dobrá hlavně Cusacková a LL Cool J, který hrál syna šíleného generála, a byl v té roli naprosto skvělý. Bylo to dost vtipné, docela pro všechny věkové kategorie. Jen závěrečný boj mezi hračkami byl strašně nudný a zbytečný. Ale jinak si docela drze dovolovali, a to já prostě vždycky ocením. Scénář kromě té bitvy skvěle utíkal a nebyli tam nikde zdlouhavé scény naplněné sladkým patosem, a to si divák fakt docela oddychl. Takže díky, pěkné.