• Krátkometrážní

Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (2005) (seriál) odpad!

Nemám nic proti dětským večerníčkům, ani proti těm hloupějším. Ale co je moc, to je moc. Tohle už nemá ani vtip, a ani myšlenku. V každém díle se děje to samé, a vůbec nikam to nevede. Má to nepříjemnou animaci, a hrozně otravnou hudbu. Myslím si že vůbec nemá smysl aby se na to děti dívaly. Přijde mi to neskutečně nudné, a fakt hodně zbytečné. Snažím se to hodnotit s tím, že mám tři malé brášky různého věku, a ani ti to nepovažují za zábavné, nebo vtipné. Takže na tom nevidím žádné plus.

Horákovi (2006) (seriál) odpad!

Asi vůbec nejhorší seriál na světě. Uráží to naprosto všechno, ženy, muže, děti, rodiny, manželství... Nikdy jsem neviděla nic tak zlého a vulgárního. Naprosto všechno je tu špatně, a ještě je to naprosto nemorální. Herecký výkony jsou naprosto katastrofální, Bareš je nesympatickej, Vagnerová je odporná, Boudová je mi protivná, všichni jsou trapní, nevtipní, neuvěřitelný. Příběh to má stupidní, a zpracování naprosto amatérské. Vydržela jsem to z velkým sebezapřením, ale alespoň jsem viděla, co si Češi představují pod humorným rodinným seriálem. Všechny co na tom spolupracovali by měli normálně za takovéhle zamořování české republiky odpadem dát zavřít. Tak hrozné že se to ani nevidí, kdyby tu bylo ještě horší hodnocení než odpad, dala bych to tomuhle braku. Škoda slov.

Hotel Chevalier (2007)

Napětí mezi nimi by se dalo krájet. Přišlo mi to nádherně reálné. Zároveň umělecké. Krásné, klasicky Andersonovské barvy a poetičnost. Ale vážně se tam musela Natalie svléknout? Myslela jsem že ona nedělá. Jinak to hráli výborně, a všechno to zoufalství a touhu jsem jim věřila. A ta píseň? Tell me the thoughts that surround you, I want to look inside your head...

Hotel Transylvánie (2012)

Drákula mně dostal! Byl vtipnej, hodně originální a zábavnej. Petr Rychlý ho teda skvěle nadaboval, jsem ráda že jsem to neviděla v originální verzi se Sandlerem, protože toho nemůžu. Ani jeho pubertální dcera mi nevadila, i když takovéhle charaktery ve filmech většinou nesnesu. A ten mladík byl taky fajn, a bylo tam docela dost solidních vtipů. Ale bylo to taky hodně hemživé a nechutné, a to úplně kazilo příjemný dojem. A žel, to celé zakončili nechutně pitomým závěrem. Prý že jsou lidé jiní než před sto padesáti lety! Maximálně tak horší. Nesnáším když se lidu leze do zadku a dělá se to furt! Je to neskutečně ubohé. Bez toho by to byla slušná podívaná. Jo, a taky ta moderní hudba, to byl pěknej hnus. Nedá se to poslouchat, a je to trapné. Škoda, mohlo to být docela jedinečné, a takhle je to na úrovni toho, že si obsazení SNL udělá animák.

Hra (1997)

tak tři a půl. Docela šílené zahrávání si s člověkem. Ostatně ale musím uznat že někdy když člověk začne být úplně nesnesitelný je potřeba to nějak radikálně řešit. Líbilo se mi s jakou dávkou temnosti to bylo natočené, když si to člověk pustí v noci tu a tam mu i pořádně mrazí. Dost udělala hudba. Navíc to celé mělo depresivní nádech. Jinak se mi dost líbil i ten celý nápad a že jsem ani my diváci nevěděli -stejně tak jako hlavní postava- co bude. A konec mě dost překvapil.

Hračičky (2011)

Podle mě trochu nevyužitý nápad, ale OK, může být.

Hračky (1992)

Chacha, armádě a vojákům to pěkně natřeli! Zajímavá podívaná! Mě se líbila výtvarná stránka filmu, továrna, kostýmy, vůbec celý svět který vymysleli okolo továrny, mi přišel hodně originální a zábavný. A ku podivu to bylo i dost vtipné, nejen Robin Williams který tam byl za toho vtipného, ale mě tam přišla dobrá hlavně Cusacková a LL Cool J, který hrál syna šíleného generála, a byl v té roli naprosto skvělý. Bylo to dost vtipné, docela pro všechny věkové kategorie. Jen závěrečný boj mezi hračkami byl strašně nudný a zbytečný. Ale jinak si docela drze dovolovali, a to já prostě vždycky ocením. Scénář kromě té bitvy skvěle utíkal a nebyli tam nikde zdlouhavé scény naplněné sladkým patosem, a to si divák fakt docela oddychl. Takže díky, pěkné.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Skvělá divadelní hra, která je nejenom strašně vtipná, ale taky hrozně smutná. Zbožňuji když se v umění míchají komické prvky s těmi, které vám prostě vženou slzy do očí. Asi je to stupidní věta, ale prostě mi to tak připadalo trefné. A jestli se mi někdy splní můj sen a stanu se herečkou, přála bych si někdy v životě odvést takový výkon, jako se tady podařil Báře Hrzánové, v mích očích je naprostá hvězda. Představení má plus to i skvělou scénu, dobré i ostatní herce, plno naprosto nezapomenutelných hlášek a prostě skvělý obsah. Radost vidět!

Hrozba v poušti (2008) odpad!

Nepřipomínali někomu ti trojúhelníkoví marťané bludičku z Buráka a Bludičky? Mně teda jo! Prý inteligentní světla... U některých filmů fakt nechápu jak mohli vzniknout... Horrory to je zkrátka žánr sám pro sebe, kde je možné aby se stalo snad úplně cokoli... Strašná nuda, příšerný nápad, hrozné zpracování, naprostá absence logiky a příšerný závěr. Tomuhle filmu se radši vyhněte obloukem.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Zase jeden z těch romantických filmů za které se nestydíte. Trocha vtipu trocha lásky, a trocha smutku. To je fajn, příběh to docela mělo, zápletku taky, tak se člověk celkem pobaví, oddychne si, a na chvilku zapomene na všechny své vlastní starosti...