Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

U spousty seriálu se stává, že u posledních sérií příběh upadá. Zde je tomu naopak. 1. série byla nic moc a tvůrci si nedělali hlavu s časovou linií. Ve 3. a 4. sérii však nastává zvrat a celý příběh graduje. Dal bych plný počet hvězdičce nebýt 1. série.

Zrození Planety opic (2011)

Příběh mě zas tak nedostal jako speciální efekty a za ty musím dát prostě hvězdu navíc.

Ink (2009)

Kdyby nebyla 1. polovina tak nudná tak bych dal i 4* ale ten začátek byl opravdu nudný. Měl jsem chuť to stopnout.

Vyměřený čas (2011)

Rozhodně dobré sci-fi. Sice není úplně napínavé, až se vám zastaví dech, na konci si neřeknete mazec, ale rozhodně zanechá spoustu myšlenek a otázek tak jak by správné sci-fi mělo zanechat.

Micimutr (2011)

Dávám 2** a jen proto, že efekty a herecký výkon nebyl tak tragický jako celý příběh.

Expozitura (2009) (seriál)

na české poměry velmi dobře natočený seriál a rozhodně stojí za to ho zkouknout. Trochu mi ale vadí odklon od reality. Ze začátku tu bylo spojení s podnikatelem Mrázkem, ale někde uprostřed seriálu už to přestávalo korespondovat s realitou.

Rodinka (2011) (seriál) odpad!

Co to jako mělo být? jedna velká a špatná reklama?

Monstrum (2008)

Děsný! 1. roztřesená kamera dobrej nápad, ale nedalo se na to koukat. 2. příběh: nic nového