Taxikář (1976)

Na film jsem se hodně těšil, ale čekal jsem o něco málo, že to bude lepší. Na filmu je samozřejmě nejlepší herecký výkon De Nira, který je prostě supr. Dále film má dobrou atmosféru, hudbu (skvělý hudební motiv) a také kameru. Chvílemi jsem se trošičku u nějakých scén lehce nudil. Závěrečné De Nirovo zůčtování je velmi dobré a pěkně natočené. Jediné co mě překvapilo byl konec filmu. Divil jsem se, že to všechno De Nirovi prošlo a dál si spokojeně žil a taxikařil - mírné sklamání.

Muži v naději (2011)

Od tohoto filmu jsem nečekal nic extra, ale byl jsem celkem příjemně překvapen, že to nebyla taková ta hrůza co se dnes v česku točí. Herci jsou celkem dobrý a Macháček mi tady vůbec nevadil a toho moc nemusim. Film je celkem dlouhej, ale nenudil jsem se a chvílemi jsem se i zasmál.

Pan Tau - Pan Tau jde do školy (1971) (epizoda)

Veselej díl a to hlavně díky Váslavovi Šteklovi, který je prostě hodně srandovní. A mercedes zaparkovanej v obejváku je taky super.

Velká sázka o malé pivo (1981) (TV film)

pohodovej film na nedělní odpoledne. Skvělý herci a to hlavně Kaiser, Lábus, Císler a Štekl. Jinak ostatní herci jsou taky velmi dobří.

Mars útočí! (1996)

Nuda a ješte jednou velká nuda. Ničim zajimávý film ani moc zábavný. Stěží jsem to dokoukal.

Warrior (2011) odpad!

Film je to hrozný a ničím není ani zajímavý. Příběh je prostě blbej a předvídatelný. Od začátku filmu divák už ví jak to celý skončí. Herci jsou nesympatický. Nechápu takhle vysoké hodnocení tohoto filmu.

Invaze zlodějů těl (1978)

Na první shlednutí mě film moc nezaujal a chvílemi jsem usínal. Ale na druhé shlédnutí mě film už více zaujal. Škoda jen nudného a pomalého rozjezdu filmu, ale druhá polovina filmu je jak má bejt - dobrá atmosféra a hodně napínavá. Jinak film je dobře natočen a zahraný.

Vlčí bouda (1986)

Další film, který stojí za to vidět. Pěkné umístění filmu, hudba, kamera a skvělej M. Macháček.

Pěsti ve tmě (1986)

Skvělý sportovní film, který je velmi příjemně zahraný a to hlavně M. Vašut. Občas mi to připomínalo Rockyho a určitě Soukup z Rockyho bral inspiraci. Po boxerské stránce je to také celkem velmi slušně zahrané a celý film má pěknou atmosféru. Ve filmu si zahrál i vynikající boxer Rostislav Osička.

Experiment (2001)

Povedeny a celkem i drsný thriller, který je dobře zahraný.