Nedokončený film (2010)

Vypovídací hodnota tohoto díla je obrovská. Každý dokument, který z bezejmenných, černobílých tváří z jakési dávno minulé doby, dělá skutečné osoby, s jejich bolestmi a strastmi, je k nezaplacení. A že těch bolestí konkrétně v téhle době nebylo málo... . Sečteno a podtrženo, na mě tenhle film zapůsobil hodně, víc než cokoli jiného za poslední dobu s tématikou WW2.

Nezlomný (2014)

Velmi silný námět, který by se v rukách kteréhokoli kvalitního režiséra dneška dal přetavit ve filmovou legendu typu Most přes řeku Kwai, nebo Motýlek. Jenže ho dostala do ruky Angelina... A je z toho nevýrazný průměr, který z vás vyšumí ještě dřív, než skončí titulky. Věčná škoda.

Nezvratný osud 4 (2009)

Jen díky tomu, že jsem to viděl v kině ve 3D, dávám ***, protože v tomto provedení se občas leknete a dá se na to koukat. Vidět to ale doma, asi to ani nedokoukám. Těch "Nezvratných osudů" už bylo až až...

Norbit (2007)

Chvílemi to bylo ukrutně trapné, ale sem tam se našel i velice zábavný moment... (pokud teda člověk při sledování vypne mozek a nebo se zhulí :-)

Nuda v Brně (2003)

No tak zas taková nuda v tom brněnskym činžáku nebyla. Silnější momenty sice střídají slabší, ale ústřední mladá dvojce je kouzelná a i ostatní nejsou špatní, takže za sebe můžu říct, že jsem se dobře bavil a některé scény si budu ještě dlouho pamatovat. "Tohle je na hovno! Jaruno skoč pro trubku od vysavače!"

O bojácném Floriánkovi (1999) (TV film)

Jedna hvězdička za tu hezkou mladou brunetku,která by stála za ...(však víte za co), ale jinak to byla teda píč..ina jako hrom! Ale co se dá dělat, složenky se platit musej. Na druhou stranu, kdyby v ČEZu, RWE a Veolii věděli, z čeho budou tihle "herci" tu elektřinu, plyn a vodu platit, tak jim radši počkaj.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

A ta komediálnost je prosím kde?? Pár dílů jsem se obětoval, ale víc nevydržím, sorry. Kristýna je krásná ženská, patří do porna a hvězdička je za ní. Jinak se běžte radši někam vyluftovat, tohle je ztráta času.

Okres na severu (1981) (seriál) odpad!

Hvězdičku za soudruha Kalendu a "tu naší chemičku". Ano, přesně tak, viděl jsem pouze sestřihy na "jůtůb" a i to mi stačí. Sice si uvědomuju, že taková byla prostě doba, ale vzhledem k tomu, že od vzniku tohoto seriálu k mému narození uplynulo ještě pět let, mohu s těmito "skvosty" prostě nesouhlasit a nevysvětlovat proč. Říká se tomu "blažená nevědomost". Na druhou stranu, vždyť je to vlastně jako dneska a jako vždy-někdo sedí a kecá,někdo jinej za něj musí dělat :-) Dodatek k 12.3.2017: Dal jsem si tu práci a několik dílů jsem viděl. Výsledek? Svou jednu hvězdičku beru zpět, je to strašná sračka...

Opravdová kuráž (2010)

Nevěřil jsem, že by mě mohl western takhle dostat a stalo se! Věřil jsem hercům každé slovo a chvílemi jsem jen nevěřícně koukal. Co dialog, to výborná hláška. Co záběr, to pastva pro oko. Vše promyšlené do detailu a ta špína, hnus a drsnost "Divokého západu" z toho přímo sálala na sto honů. Nemám co vytknout. Bál jsem se, že bude film díky stáří hlavní hrdinky trochu na infantilní notu, ale kdeže! Výborné, fakt zážitek!!