Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Kdybych ležel v nemocnici a nějaká sestřička se do mě tak srala, jako to má ve zvyku tahle Němka, tak se nechám přeřadit na jiné oddělení, třeba na patologii, hlavně abych od ní měl klid. P.s.: Nesmírně mě tady pobavil komentář uživatele "Faidra", že se nám tímhle seriálem Němci mstí za odsun ze Sudet :D :D

Strach nad městem (1975)

Když mi bylo dvanáct a já tenhle film viděl poprvé, hltal jsem ho a dodnes si pamatuju, jak jsem byl vyděšený. Teď, po pětadvaceti letech, mi občas za tvůrce bylo až stydno. Belmondo skáče po střeše. Padá, nepadá, padá, nepadá... pět minut ta scéna trvala! Za masku hlavního záporáka by se styděl i maskér ochotníků z Police nad Metují. A snad nic moc neprozradím, když napíšu, že jsem nepochopil, proč si vrahova první oběť způsobila smrt zrovna tímhle způsobem. Fakt nevím, asi smrt z leknutí... Když to shrnu: Pokud máte za každou cenu rádi Belmonda, zapomeňte na logiku, herecké výkony, masky, napětí, přemluvte mozek litrem vína a koukejte se.

Strážce moře (1993) (seriál)

Asi jsem divnej, ale vzpomínám si, že ani jako malej kluk jsem se u tohodle seriálu nijak zvlášť nebavil...

Střepiny (2002) (pořad)

Jestli se něco v TELE TELE povedlo, tak právě parodování Střepin. Ti moderátoři jsou opravdu ze všeho tak vykulení, že se na to moc nedá koukat. A jejich shrnutí týdne, doplněné o rádoby vtipné komentáře, no to už je kategorie sama pro sebe.

Sudá a lichá (1978)

Bud Spencer v paruce a upnutym tričku, hrající, pro mě absolutně nepochopitelnej sport, mě dokonale odrovnal. Proto 4*

Superman 4 (1987)

Teda já si o sobě myslím, že snesu hodně, ale tohle bylo moc. Bez problémů by se tenhle výtvor dal přirovnat k dnešním "filmům" společnosti Asylum a to bez ohledu na dobu vzniku, které odpovídá triková úroveň. Děs a hrůza, někdy není na škodu, když si mozek na chvíli vezme dovolenou, ale tohle byla fakt lobotomie na druhou!

Suprhrdina (2008)

Některé scény jsou spíš trapné, ale když sečtu všechna pro a proti, vlastně jsem se docela dobře bavil...

Sůva z nudlí (2006) (TV film) odpad!

Princezna Žalmila má matku Trudmilu a do toho ještě čaroděj Zlosos?? No to mi ho teda vyndej! Pavlová má asi dojem, že jí všechno projde a Olmer trpí stařeckou demencí. To by člověk blil, co je někdo schopnej natočit. Děti, co na to vejraj, musí zákonitě dostat psotník.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Já snad blbě vidím, když čtu některé zdejší komentáře. Tohle přece nemůžete brát ani na chvíli vážně, magoři! :-D

Světáci (1969)

"Ty se z nás musíš chovat nejlíp, když už vypadáš jako kaple" :-) Úžasná záležitost. Snad jen jednu malou výhradu mám k pro mě někdy až násilně naroubovaným pěveckým číslům. Ale jinak jasných 5*