Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Tenhle seriál není až tak hrozný po stránce zpracování, protože i když je to jedno velké klišé, je to pořád aspoň trochu detektivka s přiměřenou akcí. Tenhle seriál je ale přímo zhouba po stránce toho, co hlásá. V tomhle ohledu bych se ho nebál přirovnat k "srágorám", které vytvářeli komunisté v padesátých letech, protože nic jiného než propaganda tohle "dílo" není. Poselství, které se snaží Čuk Norisojc hlásat, tzn že všichni jsou si rovni před zákonem a Amerika je země, ve které slušní lidé dokážou prakticky cokoliv a zároveň má monopol na demokracii a celosvětovou pravdu, je přímo do očí bijící a naprosto šílené!

Will a Grace (1998) (seriál)

Vlastně je to neskutečně nudné, jediné, čemu jsem se smál,byla ta věčně ožralá milionářka Karen a její řeči.

Zachraňte mého syna (2010)

Umodlená volovina made in USA. Ztráta času, běžte radši třeba na hokej.

Zakleté pírko (2019)

Strašný, fakt. Jestli tohle někdo dobrovolně pouští svým dětem, měl by na něj přijít OSPOD. Pavlásek "hraje" sám sebe. Debila. Jedna hvězda za Chocholatou a Sandevu. Na Trošku by se měl vztahovat zákon na ochranu spotřebitelů.

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)

Čtyři hvězdy za Vincenta, protože když tenhle člověk začne přemýšlet a klopit hlavu, je zle :-) Ten herec je Pán!

Zas je tady Silvestr (2010) (pořad)

Marně jsem čekal pořad, ve kterém budou hrát prim scénky a nebude v něm "zpívající vata". Škoda.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Nejlepší Cimrman

Zataženo, občas trakaře (2009)

Některé scény parodující katastrofické a jiné filmy jsou k popukání. Celek také docela svižně odsýpá, ale... v některých momentech se mi to zdálo snad až stereotipní, jakoby tvůrci potřebovali dodržet stopáž za každou cenu = furt samé jídlo, jídlo a nic než jídlo padající z nebe a nic víc.