Juno (2007)

Komedie? Ani jednou jsem neměl chuť se pousmát Drama? Nevzpomínám si na žádné napínavé chvíle, bohužel mě tenhle film docela zklamal

Než si pro nás přijde (2007)

Chtěl jsem dát 4, ale vzhledem k tomu, že jsem díky konci filmu uronil u obrazovky slzy po dobrých pár letech, tak těch pět je zasloužených

Americký gangster (2007)

Bohužel slabý rozjezd, který naštěstí vystřídá přibližně v polovině filmu napínavá akce s promyšleným příběhem, u kterého se nudit nebudete, ale film by mohl být klidně kratší, začátek je opravdu zbytečne rozvleklý

Superbad (2007)

Jsou tam okamžiky, kdy jsem se mohl potrhat smíchy, ale bohužel i delší nudné okamžiky

Hvězdný prach (2007)

Tomuhle filmu skutečně nic nechybí, celou dobu jsem si říkal, doufám, že to půjde ještě dlouho, bavil jsem se od začátku do konce

Gympl (2007)

Celý film jsem se výborně bavil, nebýt absurdních nehereckých výkonů Tomáše Vorla ml. a jeho přítelkyně, dal bych možná i větší hodnocení

Pokoj 1408 (2007)

Opravdu strašidelný a napínavý horor, Kingovy knížky, jsou těžko zfilmovatelné, ale tentokrát, se dílo podařilo

Zbouchnutá (2007)

Skvely film, mozna bych ke Komedii pridal jeste Drama, je tam dost napinavych scen a vtipy jsou opravdu povedene, vyborne!

Hory mají oči (2006)

Naprosta ztrata casu, koukal jsem na to sam potme, a ani jednou jsem nemel strach, je to akorat nechutny...

Transformers (2007)

Tohle je bezkonkurencne nejlepsi akcni film ktery jsem kdy videl, Micheal Bay se opravdu prekonal, naprosto dokonale efekty, a zarazene vtipne sceny jsou opravdu velmi vtipne, ani minutu jsem se u tohoto filmu nenudil, dve a pul hodiny napeti a zabavy, ale hlavne akce, ve filmu se porad neco deje, souboje obrich robotu jsou proste uzasne