Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda) odpad!

SPOILERY!! Ač jsem byl z téhle série nadšený, tak bohužel zde nemůžu jinak. I když byly v této sérii nějaké zjevné chyby, tak stále měl člověk pocit, že sleduje toho starého Dextera, plného zvratů, překvapení, napětí. Před začátkem posledního dílu jsem říkal, že jediné co by mě zklamalo je, kdyby byl Dexter na konci zabit svým synem... Ještě v době, kdy byl v Dexter ve vězení jsem si říkal, zatím to jde skvěle, mají případ, ale ne nijak závratný na to, aby se z toho Dexter nedostal, těším se na další sérii, až se bude muset očistit, případně jak se z tohohle dostane. Stále jsem měl vzadu v hlavě tu nepravděpodobnou myšlenku, že by to mohlo skončit takto stupidně. Bohužel se ale stalo, z 9 a půl hodin parádní jízdy se nezpomalilo, ani neduplo na brzdu, ale narazilo se do zdi. Napadá mě asi 10 zajímavějších alternativních konců, kde mohla série skončit uzavřena. Ale tvůrci se zřejmě rozhodli, že chtějí trumfnout GoT s nejhorším finále v dějinách. To se jim bohužel téměř povedlo, ačkoliv na to by potřebovali stejně špatně natočit celou sérii.

Na lovu (2021) (pořad)

Zřejmě asi nejlepší soutěžní pořad v historii

Sinister (2012)

Úžasná atmosféra, člověk je napnutý od začátku do konce

Serenity (2005)

Prosím diváky, kteří neznají seriál, aby nehodnotili film, spoustu věcí je pro Vás nejasných a musí to kazit celkový dojem z filmu. Epické zakončení perfektního seriálu. Nepamatuji, kdy naposledy mě tak mrzelo, že se blíží konec filmu

Farma (2012) (pořad)

Na protest proti Vaším hodnocením. První reality show v české televizi, která měla alespoň nějakou úroveň

Bůh masakru (2011)

Celý film stojí na excelentních hereckých výkonech. Bohužel neznám předlohu pro tento film, ale jelikož má jít (zřejmě) částečně i o komedii, je mi líto, že jsem se jedinkrát nezasmál a jelikož má jít i o drama, je mi líto, že jsem nebyl napnut a bylo mi jedno jak film dopadne... Jediné, co jsem si užíval, byly výkony všech aktérů. Nicméně jsem rád, že snímek netrval déle. Po přibližně půlhodině jsem měl chuť vypnout televizi, ale později se film alespoň částečně rozjede a dokoukat se dá.

Thor (2011)

I když by tomuto filmu přece jen seděly víc 4 hvězdy, tak dávám pět na protest proti poměrně nízkému hodnocení. Ve filmu jsem nenalezl téměř jedinou nudnou chvilku a byl jsem napjat od začátku do konce. Jak akční, tak klidnější scény jsou skvěle zpracované a filmu by slušelo 85%

127 hodin (2010)

80 minut nudy, ale posledních 15 minut bylo velmi kvalitních, přesto bych nejradší dal 2 a 1/2 *

Záměna (2010)

Nakumulovaná nuda do 101 minut. Nebýt sympatických herců, asi bych to ani nedokoukal a také jsem měl za to, že komedie by měla být zábavná, za celý film jsem se ani jednou nezasmál... smutné