S tebou mě baví svět (1982)

Opravdu výborná rodinná komedie, kterou každý správný čech zná. Skvělý herci i jejich výkony, krásné prostředí hor!

District 9 (2009)

Dobrý námět na celkem neohrané téma mě zaujal. Abych se přiznal docela rád bych se dočkal pokračování!

Muž z Acapulca (1973)

Podle mě to na 5* není, ale film je to skvostnej! Jak tady už někdo psal asi Belmondova nejlepší role. Bissetová bývávala kost :-) Při scéně kdy Bob Saint-Clare mlátí do Ariany berlí jsem doslova uchcával...

Smrt čeká všude (2008)

Jen tak tak tento film dosáhne na 4*, abych se přiznal čekal jsem ale mnohem víc! Na Avatar nemá ani omylem! Nutno podotknout, že jsem se během filmu asi 2x přistihl, že nedávám pozor...

Zmatená duše (2007)

KLOBOUK DOLU!!! Super film, který v sobě spojuje vážnou životní situaci a zároveň se i pobavíte. Matthew Perry zahrál skvěle a celkem bez problémů jsem strávil i Lynn Collins, jakožto pro mě neznámou herečku. DOPORUČUJI

My z Kačerova (1987) (seriál)

Super animovaný seriál z mého dětství!!! Opravdová klasika (alespoň pro mě).

Zrození šampióna (2009)

Film se mi opravdu líbil a vychutnal jsem si ho. Výkony všech herců byli velmi dobré a přesvedčivé. Jediný problém jsem měl chvilkama s přehnanou "americkostí", všudypřítomná a nezměrná ochota, láska a pochopení... Každopádně 4 hvězdy si bez diskuse zaslouží!

Velký (1988)

Tento snímek pojednává o 13-letém chlapci Joshovi, který má přání být přes noc dospělákem. Kdo by taky v jeho věku nechtěl být velký a vyhnout se všem otravným zákazům, že? Když jsem byl malý, stále dokola jsem si tento film pouštěl na videu. Přál jsem si být v jeho kůži a najít také na nějaké pouti automat na splněná přání. Tento film mám dodnes velmi rád a velmi se mi zamlouvá výkon Toma Hankse, který zahrál svou roli pubertálního hocha s citem jemu vlastním. Když nad tím tak uvažuji, tak toto je film kterým se mi Hanks vryl do paměti. Velmi povedená rodinná komedie s určitými prvky naučnosti... že život dospěláků není tak jednoduchý, jak se může zdát na první pohled.

Outlast (2023) (pořad)

Nádherná a divoká příroda, za to jsou ty hvězdičky. Bohužel z většiny těch lidí se mi chtělo zvracet! Podrazácký, bezcharakterní zrůdy. Ty poslední dvě krávy, to byl jinej extrém.