Copak je to za vojáka... (1987)

Tak tu je znázornení výcvik československých výsadkárov ktorých chytali osožáci (obyčajné vojsko). Komu sa im podarilo utiecť a dostal sa až na stanovené miesto (kasárne) prešiel výcvikom a zachránil celu svoju čatu. V tomto prípade to bol Kouba. Počas svojho úteku zažil plno akcií a veľa zábavy na ktorej som sa veľmi pobavil. A preto tomuto filmu udeľujem 4*. 80%

Wild Wild West (1999)

Ak sa chcete zasmiať tak si to môžte pozrieť, ale veľmi sa nad tým nezamýšľajte, lebo Western a Sci-Fi nejdú do kopy. 55%

Rudý písek (2009)

Totálna blbosť ... tá jedná * je len za ten pekný obal DVD , ktorý ma prilákal si tento film pozrieť. Inač film bol hrozný.15%

Gran Torino (2008)

Exkluzívny pohľad na typického Amerického patriota, ktorý si prešiel vojnou vo Vietname, či Korei. Sarkazmus, čierny humor a konzervatívnosť vychádzajú z Clinta v celom diele. Na začiatku pôsobí tak, že pre neho v tomto živote už nie je nič, nemá o čo stáť a nič ho nezaujíma, ale po spriatelení sa s Vietnamskou rodinou, ktorú začal mať rád si uvedomil, že má pre čo žiť a môže spraviť vec, ktorá ovplyvní ich celý život. Obetoval sa za emigrantov, ktorých predtým nenávidel, ale týmto činom im spravil život ľahším a svojej vlastnej rodine dal najavo, že o nich nestojí a to veľmi krutým spôsobom. 90%

Pacifik (2010) (seriál)

Veľmi som sa tešil na tento film, ale čím ďalej to speje ku koncu tým ďalej upadá aj moja túžba.Veľkým mínusom pre tento film je to, že sa tu nachádza veľmi málo bojov a dosť vela obkecaných scien.No ale aj napriek tomu dávam 70% za dobrý príbeh bojov v Pacifiku.

Zombieland (2009)

Zombieland bol pre mňa veľmi jemný a dosť zakecaný film. No našťastie nezanechalo to zlý vplyv, ktorý zachránili vynikajúce výkony hercov.

Pařba ve Vegas (2009)

Dokonalá komédia od hlavy až po päty nabitá neskutočným množstvom gagov, bláznivých situácii a zábavných postavičiek. Ústredná štvorica zložená z prakticky úplne neznámych hercov nemá ani tú najmenšiu chybičku a dovolím si tvrdiť, že ich čaká veľká komediálna kariéra. Film naviac po celý čas udržuje strhujúce tempo a všetko sa deje rýchlo, bez akejkoľvek možnosti nudiť sa. Osobne si navyše myslím, že z tejto komédie sa postupom času stane kultový film, nasvedčuje tomu úplne všetko. Vyzdvihnúť treba aj výborný soundtrack a neuveriteľne vydarené záverečné titulky. 90%

Sedm životů (2008)

Will Smith a jeho filmy ma nikdy nechytali a nikdy som v nich nenašiel to svoje. Tento film bol z iného súdku ako filmy zhliadnuté predtým a musím uznať, že Will to zahral bravúrne, ale kvalitu filmu nerobí jedna dokonale zvládnutá herecká úloha (výnimky - Stroskotanec...) . Keby film skrátili, sekvencie by boli kratšie a spravili by dej v každom momente zaujímavým, film by v mojich očiach stúpol dramaticky hore. 80%