Poslední výsadek (2005)

Vážně jsem nečekal, že tohle bude druhý vojín Ryan, ale tenhle film je až příliš odfláknutý a jemně řečeno slaboduchý. Asi nejvíc mi ale vadili dialogy hodné telenovely a ošklivě odfláknuté efekty

Carmencita (1894)

Z dnešního hlediska se snad nejedná ani o film, ale v roce 1894 bylo těchto pár sekund pro lidi úžasných

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Dle mého názoru se jedná o do jisté míry převratný film. Mám totiž dojem že před tímto filmem nebyl žádný film natočen tolik realisticky. To je samozřejmě dáno i tím, že dříve nebyl dostatek možností pro tvorbu efektů, ale i tím, že dříve byla většina válečných filmů (až na pár výjímek jako Železný kříž nebo Battlefield) brána spíše jako hra na hrdiny. Musím něak ocenit skvélé efekty, a takovou tu syrovost, kterou jsem z žádného filmu před Ryanem necítil a která vám skoro přikáže přemýšlet o tom, jak jste šťastní, že jste nikdy nemuseli do války.

Od dvanácti do tří (1976)

Originálnější způsob, jak znásilnit ženu jsem ještě v žádném filmu neviděl

Black Books (2000) (seriál)

Více než dobrá náhrada Červeného trpaslíka na páteční pozdní večery

Flash Gordon (1980)

Pro mě komixová klasika, doprovázená hudbou od Queenů...co by kdo ještě chtěl?

Volavka II (2003)

Bohužel, kvalit jedničky zdaleka nedosahuje:(

Rozchod! (2006)

Tak se zase vraťme k osvedčené části vztahů

Hrdinové (2006) (seriál)

Začal jsem se na tento seriál dívat po dokoukání první serie Lost a možná pod vlivem dynamických Ztracených, mě tento seriál začal po pár dílech trochu nudit. Nicméně, přestože nesdílím názor s ostatními, nemohu mu upřít jistý potenciál