Casino Royale (2006)

ČSFDOscar '07 - 1 - Píseň, Nominace: Herec HR, Herečka HR....... Prostě o hodně lepší, než by kdo čekal

Podsvětí (1972)

Spíš než akční thriller bych to vyděl na, na tehdejší dobu, hodně potrhlou komediální krimi, možná

Syriana (2005)

Hluboké poselství zabalené do poměrně dlouhého a nudného filmu.

Mlha (2005)

Takový slabší průměr...celou dobu se nic moc neděje, tedy ne zajímavého a ani mladý Superman s tou dívkou, co nic nedělá v Lost, to nevytrhnout

Ultraviolet (2006)

Osmdesát minut dlouhý klip s dialogy tak blbými, které jsem snad ještě nikdy neslyšel a bez jakéhokoli logického děje. Jediné plus, oddělující hodnocení od odpadu, je výrazná sytost barev, která mi byla příjemná...Nakonec byl na filmu nejlepší trailer, 2 a půl minuty je přesně prostor, který si tento film zaslouží

Tři mušketýři (1993)

Podotýkám, že do hodnocení filmu jsem nezahrnul to, zda se držel či nedržel románové předlohy a na některé detaily, zejména historické, na které se v hollywoodských filmech příliš nedbá.

Firewall (2006)

Starý vetchý Harrison opět někoho s ohromným štěstím přepere:) Pokud jde o zápletku, už tu několikrát něco podobného bylo...třeba Rukojmí, ale tady se to povedlo přeci jen o něco lépe.

Annapolis (2006)

Jen průměrné americké armádní drama. Neunudí, ale taky ničím nenadchne.