Tři muži v negližé (1995)

Chvilkama sranda, ale ve finále to extra nenatchne. Snipes a Swayze v netradiční roli. ( Hodnocení: 4/10 )

La Luna (2011)

Pěkný 3D kraťas. Jednoduché a efektivní. ( Hodnocení: 7/10 )

V hlavě (2015)

Příjemná rodinná animovaná pohádka. Je vidět, že Disney a Pixar opět nezklamou. Co se děje v hlavě je otázkou a po téhle komedii určité všichni zjistí, jak vše funguje. Já jsem se osobně dost bavil a i když jde o trochu smutnější animák, vše jako vždy dobře skončí. Předpremiéra "Premiere Cinemas Praha Hostivař". Viděno ve 3D. ( Hodnocení: 8/10)

Jurský svět (2015)

Naprostá spokojenost, pokračování na senzační úrovni. Ale uvítal bych klidně i 3h místo 2h, protože to uteklo neuvěřitelně rychle a pořad se bylo na co dívat. Dlouhá doba od posledního dílu jen navyšovala zvědavost a je vidět že lidi do kina dinosauři táhnou. ( Hodnocení: 10/10 )

Jedna za všechny (2014)

Pohodový nenáročný film, pěkný holky a srandovní příběh plný drsných scén. ( Hodnocení: 6/10 )

Mistři volantu (2014) (pořad)

Jeden z nejlepších pořadů na Stremu. Tohle je možný jedině v Rusku. :-D Kliďas, psychopat a klikař týdne. O extrémnosti není nouze. / Viděné epizody *91.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Malý návod jak ´´zabít´´ kapra tím, že mu nalijeme vanu plnou chlóru a pak ho jednoho krásného dne vypustíme polomrtvého do Vltavy a když bude mít štěstí, tak doplave až do moře ( sice né vlastní silou ). ( Hodnocení: 4/10 )

Bláznivé dědictví (1993)

Rob Schneider hází dynamity asi nejlepší scéna nekvalitní komedie. A nechápu ten český překlad Surf Ninjas = Bláznivé dědictví. ( Hodnocení: 3/10 )

Anastázie (1997)

Na to, že to není od Disney, tak klobouk dolů, je vidět velký rozpočet na plátně a určitě se vyplatil. Příběh pěkný sice malinko někdy táhnoucí, ale z grafické stránky je se na co dívat. Není to úplně nejlepší 4*, ale zasloužené hodnocení. A český dabing není zrovna ta nejlepší volba, protože postavy mluví a zpívá rozdílná osoba, což trochu dává jiný dojem. ( Hodnocení: 7/10 )

Anna Kareninová (1997)

Na začátek a konec se pěkně kouká, a výplň toho všeho je malinko se neúplně plynoucí super příběh. Je to spíše na hraně průměrnosti. ( Hodnocení: 5/10 )