Virály týdne (2014) (pořad)

Upřímně mne nebaví sledovat tisíce nezáživných reklam v TV a videí na YouTube. Úplně souhlasím s komentářem Reinerem, ale prakticky to nelepší z týdne je vybráno právě zde. ( Hodnocení: 7/10 )

Kingpin (1996)

Mám nato takový neustále pozitivní myšlení a po dlouhé době tomu zvedám hodnocení, mám i chuť si Kngpin pustit znovu a jenom se u toho bavit. Solidní komedie z bezrukým Woody Harrelson v hlavní roli. Randy Quaid měl teda ránu. ( Hodnocení: 7/10 )

Paddington (2014)

Trailer ukáže prakticky to nejlepší z filmu a v kině jsem se nic lepšího nedočkal. Jistá podoba ve stylu 101 dalmatinů je značná, místo Cruelly zde v záporné roli Nicole Kidman. Medvědí trdlo a jeho cesta z nejtemnějšího Peru do Londýna, kde se ho ujme rodina Brownových, jenže vše není jako z vyprávění. ( Hodnocení: 6/10 )

10 největších přestřelek historie (2012) (TV film)

Deset nejzajímavějších přestřelek historie, uvidíte vybranou rekonstrukci dané bitvy, plus názornou ukázku zbraně a rozsah škod. ( Hodnocení: 7/10 )

Prodloužený víkend (2013)

Kate Winslet už není co bývala za mlada a Josh Brolin tolik nezaujme, drama místy jde ale čekal jsem nějaký pořádný odvaz a upoutání k filmu. ( Hodnocení: 6/10 )

Hotel pro psy (2009)

Rodinná komedie převážně pro mládež, nenáročné ale pohodové. ( Hodnocení: 5/10 )

Nacistické megastavby (2013) (seriál)

Neuvěřitelné stavby a vynálezy za doby 2. světové války, Hitler chtěl vše největší a nejlepší, aby nemohl na bojištích prohrávat. Kdoví jak by válka dopadla, kdyby na některé projekty bylo více času? / Viděné epizody *6.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 )

Láska na druhý pohled (2009)

Láska je láska a když má člověk na výběr, určitě by se rozhodl změnit osud. ( Hodnocení: 8/10 )

Predestination (2014)

No jsem až zděšen co se z toho filmu vyklubalo, neuvěřitelně ujeté. Natočeno je to dobře a čas se ani trochu nevleče, ale je tu hrozně moc zvratů, které pokaždé změní pohled na celek. No podruhé bych si film rozhodně nepustil a průměr je až mírumilovné hodnocení. ( Hodnocení: 5/10 )

Interstellar (2014)

Velkolepé mezihvězdné putování. Ve všech směrech dokonalé, počínaje kvalitními herci, inteligentním scénářem, výbornou režií až po bezchybnou hudbu. Kvalitní zážitek na který se do kina vyplatilo rozhodně zajít. Cinestars Hradec Králové. ( Hodnocení: 9/10 )