Mia a Migo (2008)

Příjemný a vtipný animák, dost podhodnocené zatím tady. Animace povedená a příběh inteligentní. Nejlepší je stejně Migo a ostatní jeho rodinka. ( Hodnocení: 7/10)

Shots! (2016) (pořad)

No nechávám zde velikou rezervu, ale celkem to není nudný. Ale tohle větší dítě (Jindřich Žampa) s dětským hlasem tu moc nesedí. ( Hodnocení: 4/10 )

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Je to sice hodně na oko dělané, ale nesmírně povedené. A hlavní postavy tomu dávají šmrnc. Taková moderní americká pohádka o super skladech. ( Hodnocení: 9/10 )

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Bohužel nic horšího jsem na sváteční Vánoční den neviděl, parodie na Piráty z Karibiku a Zlatovlásku, plná neskutečně hloupých rolí a nevhodných obsazení. ( Hodnocení: 0/10 )

Můj přítel delfín 2 (2014)

Je to sice emotivní, ale jednička je na jiné úrovni. ( Hodnocen: 4/10 )

Šéfík internetu (2016) (pořad) odpad!

Sem tam dobrá hláška, ale převažuje zde ve ve velkém trapnost. Tak by to byla neúcta ohledně jiným pořadům.

Millerovi (2013) (seriál)

Rodinka Millerových a věčné rodinné trable. Malinko mi chybí větší vtipné chvilky, ale na průměr pobavení a zahnání čekání na další oblíbenější seriál dostačující. / Viděné epizody z 1-2 série *34.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 5/10)

Pořad (2015) (pořad)

No ubohost českých televizích mě už nijak nepřekvapuje je asi stejně šílená jak tento moderátor Luděk Staněk, jenž rozumu taky moc nepobral. / Viděné epizody *26.dílů / ( Hodnocení: 4/10)

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Ještě že natočili další pokračování tentokrát o USA. Endy, Bubla, zvracející ochutnávačka co dodat, pro zasmání nutnost vidět. / Viděné epizody z 1 série *6.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10)

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Postupem času si tento seriál u mne vybudoval pozornost. Jedná se zde o příběhy tří rodin provázaný klanem Pritchettových, kteří prožívají každodenní trampoty. Nejde jinak než chválit, pro pobavení a zvednutí nálady můžu jen tento seriál doporučit. / Viděné epizody z 1-6 série *144.dílů / Sleduji 7 sérii ( Hodnocení: 8/10)