• Pohádka
  • Rodinný

Nikdo neměl diabetes (2001) (TV film)

Detektivní příběh z nemocničního prostředí odehrávající se na maloměstě. Pro mě slušný průměr.

Ostrov smrti (2003)

Američtí tvůrci zřejmě zaslechli vtip o blondýnce na řetězu, a tak uchopili a zpracovali toto téma způsobem jim vlastním. :D

Svatby pana Voka (1970)

Rozpustilá komedie ze života posledního Rožmberka pana Petra Voka, kterého s grácií neopakovatelně zosobnil Miloš Kopecký. "Jen si před spaním trochu zdřímnu." :-)

Bezva finta (1985)

Moje nejoblíbenější "belmondovka". Svěží a vtipná od začátku do konce. Jean - Paul jako Klaun je bezkonkurenční.

Silnější než já (1990)

Průměrná krimi s Karlem Rodenem v hlavní roli. Věrohodně působila i syrová atmosféra učňáku.

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Vrchol nevkusu a stupidity. Navíc korunováno "hereckým uměním skutečných talentů" : za všechny určitě postačí např. Alice Bendová nebo Tomáš Krejčíř.

Úsměvy (1997) (pořad)

Úsměvy jsou někdy více, někdy méně zajímavý, ale vždy příjemný cyklus pořadů. Docela mě mrzí, že skvělého Zdeňka Svěráka vystřídal Jaromír Hanzlík.

Výbuch bude v pět (1984)

Jeden z dětských filmů osmdesátých let, který i dnes příjemně pobaví. Úsměvný příběh školáka Ludvíka Čtrnáctého, "malého Einsteina", kterému dělá potíže násobilka. Z dospěláckých rolí velmi příjemný "fyzikář" Jiřího Hálka.

Schůzka se stíny (1982)

Psychologické drama o setkání dvou lidí, které spojuje dosti brutální vzpomínka na minulost. Výborná Jana Brejchová i Radoslav Brzobohatý v hlavních rolích.

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Za socíku to byl jeden z mých oblíbených seriálů ze školního prostředí, ve kterém si zahrála celá řada našich vynikajících herců.