Ungrip (2012)

Byt nezavisly na systemu je v post-apokalyptickem scenari urcite vyhoda. Ve svete kde bezne vyuzivame vyhody delby prace, mi ale prisly nektere nazory hranicici s anarchii.

Finanční krize (2010)

Prodavat investorum spatne uvery jako A-ckove a soucasne si je nechat pojistit proti upadku, aniz by o tom klienty informovali, neni maklerstvi, ale sazkarstvi na prohru spatneho kone, ktereho prodali hloupemu zavodnikovi.

Initial D Final Stage (2014) (seriál)

Project D ma pred sebou ke zdolani posledni trat a proti Takumimu se stavi jemu dobre znama Toyota Corolla AE86 Trueno. Bitvu si nenechaji ujit jeho byvali souperi, aby mohli prispet se svymi komentari.

xxxHOLiC: Ró (2010)

Hezke zakonceni pribehu o splnenych pranich. Dospely Watanuki uz konecne prestal jancit kdykoliv se mu neco nelibilo.

xxxHOLiC Šunmuki (2009)

OAV ducharske serie o vidinach kuchtika Watanukiho pri hledani odkazu dedecka Doumekiho.

Mušiši tokubecu hen: Hihamu kage (2014) (TV film)

Povedene navazani na tajuplna dobrodruzstvi lidoveho lecitele. Vytrvale bloumani po horach a lesich prokladane zenovskymi moudry.

Appleseed Alpha (2014)

Lepsi 3D herni render post-apokalyptickeho sveta. Parecek valecnych vyslouzilcu. Hledani smyslu za co polozit zivot. Zoldacti cyborgove. Vtipkujici zaporak. Velky zaporak. Male mesto pro dva bosse.

Živá planeta (1984) (seriál)

Otec vsech dokumentu. Profesionalni vypraveni nabite zajimavymi informacemi.

Most (2011) (seriál)

1. serie 95% Strhujici propletenec. 2. serie 85% Primocarejsi vypraveni s povicero vedlejsimi epizodkami.

Urusei jacura: Only You (1983)

Vceli metacka blesku Lum bojuje s kamarady o sveho nadchazejiciho Atariho proti jine mimozemstance Elle, ktera sve napadniky sbira do mrazaku.